[MK3] Wskaźnik paliwa - pytnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Sei
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: czw sty 06, 2005 03:31
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: Sei » śr kwie 27, 2005 23:45

ja jestem w trakcie sprawdzania. od kiedy mam kreske w poziomie przejechalem 40km. jutro tankuje bo sie zaczynam lekko denerwowac w czasie jazdy :hmm:



Awatar użytkownika
crupez
Golf Lover
Golf Lover
Posty: 87
Rejestracja: czw mar 17, 2005 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: crupez » czw kwie 28, 2005 08:29

Ja w MKII mam tak. Poczatek czerwonej krechy oznacza jakies 2 litry w baku, jak dojdzie do polowy czerwonej krechy, to oznacza wizyte na najblizszy CPN. Ale za to jak tankuje do pelna, to wskazowka jest wychylona do oporu ponad skale i rusza sie dopiero po przejechaniu ok. 150 km.


[url=http://www.twojafura.pl/auta/2403/crupez-citroen-saxo]Moje auto znajdziesz na [b]TwojaFura.pl[/b][/url]

naian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: pt sty 28, 2005 16:51
Lokalizacja: Trzebiatów
Kontakt:

heh

Post autor: naian » czw kwie 28, 2005 17:07

u mnie jak tylko wskazowka dotknie czerwonego pola to juz jest sucho w baku i koniec jazdy:) tez mnie to wkurzalo ale teraz mam gazowke i wbijam w to :)



arkangel

Post autor: arkangel » pt kwie 29, 2005 15:10

mi tez zle pokazuje czasem moge jezdzic na pokazywanym 0 chwiel a czasem jest jescze 1/4 a paliwa juz nie ma :/ nie wyczaisz ja przeliczam an kilometry i zeruje po kazdym tankowaniu innego psosobu pewnego nie widze
pzodro



Awatar użytkownika
camelmk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: wt gru 07, 2004 21:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: camelmk » sob kwie 30, 2005 07:40

ja tez mam tak , jak jest w polowie czerwonego pola to juz szybciutko na stacje, ale zdazylo mi sie, ze wyjezdzilem rope do zera a wskaznik byl dopiero na poczatku czerwonego pola. Po za tym jest cos takiego jak to, ze stan licznika koryguje sie po zatrzymaniu auta i ponownym odpaleniu - prawie zawsze pokazuje mniej niz wczesniej


w sumie 200 KM

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 244 gości