Wymiana zegarów i nawiewów na Indiglo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
aphex
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: śr gru 01, 2004 16:51
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: aphex » czw cze 14, 2007 21:12

Ja U siebie zrobiłem tak :D
Obrazek


Vw Golf III 1.8 GL ABS

Awatar użytkownika
adurweb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 423
Rejestracja: czw sty 18, 2007 23:14
Lokalizacja: Gorzów VWlkp.
Kontakt:

Post autor: adurweb » czw cze 14, 2007 21:12

Tylko czy nie będzie się przegrzewał w tej gąbce?



Awatar użytkownika
aphex
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: śr gru 01, 2004 16:51
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: aphex » czw cze 14, 2007 21:19

Mam juz go od grudnia fakt zima przeszła dobrze i bez dziwnych smrodów.
W te upały tez nic nie czuje. Wiec raczej nie :D


Vw Golf III 1.8 GL ABS

Awatar użytkownika
adurweb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 423
Rejestracja: czw sty 18, 2007 23:14
Lokalizacja: Gorzów VWlkp.
Kontakt:

Post autor: adurweb » pt cze 22, 2007 16:11

Tak, na allegro też sprzedaje, ale jak kupisz na jego stronie to możesz się targować.
Zegary i nawiewy wczoraj zamontowałem, efekt nieziemski. Warte są swojej ceny. Montaż prosty. Polecam, ale to musi być cały komplet, bo inaczej lipa. Komplet, czyli: zegary, nawiewy, inwenter, listwa UV, farbka na wskazówki. 2,5 godzinki roboty i po sprawie.

Moja rada dla przyszłych posiadaczy indiglo:
1. Poproście nomana o większe dziurki w zegarach, aby można było włożyć je bez ściągania wskazówek.
2. Obłożyć inwenter gąbką żeby nie piszczał.
3. Poczekać i dobrze sprawdzić czy wskazówki wyschły po malowaniu, bo mogą się przykleic do słupków i będą stały w bezruchu (wtedy trzeba znowu wyciągać zegary i je rozkręcać i odklejać).

Wszystko ogólnie bardzo proste, cała czynność polega na podłączeniu + do +, a - do -.
Ostatnio zmieniony pt cze 22, 2007 16:17 przez adurweb, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
denu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: wt lip 03, 2007 12:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: denu » pt mar 26, 2010 19:12

Sorki za odkopywanie, ale nie chciałem zakładać nowego tematu bo moje pytanie będzie tu pasować.
Mam wskaźnik Turbo z podświetleniem Indiglo i ma ono inwerter. Czy mogę kupić same tarcze Indiglo do zegarów i podłączyć też pod ten inwerter?

MoMan twierdzi, że to nie uciągnie tak dużych tarcz, ale wiem też że jak ktoś kupuje podświetlenie nawiewów Indiglo, to i zegary i nawiewy są na jednym inwerterze.
Więc może MoMan chce zarobić więcej i dlatego namawia mnie do inwertera od niego?

Jak sprawdzić "moc" inwertera na moim wskaźniku boost? Porównałbym wtedy moc z kimś kto ma inwerter od Momana na nawiewy + zegary.

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam


Obrazek
mk3: Obrazek a3: Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości