Poswietlenie podwozia co WY na TO ????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » czw kwie 14, 2005 17:23

strobek pisze:Według mnie za dużo filmów typu Za szybcy ....

taki wiejski tuning jak sie komuś podoba niech zakłada JESTEM NA NIE
Tak jak piszesz kwestia gustu,ale powiedz tylko czy widziales ladnie zrobionego golfa z porzadna gleba w nocy na takich neonkach?Bo naprawde swietnie sie to prezentuje :hmm:



Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » czw kwie 14, 2005 17:24

toldi pisze:Ja mam 2 x 120 i 2 x 90, ale cos sie stalo z tymi po bokach ze teraz swieci tylko czesc ich, domyslam sie ze cos sie moglo przepalic, ale jak na razie nie mam czasu aby sie tym zajac. Poza tym to sprawuja sie bardzo dobrze.
U mnie bylo tak samo,dostala sie woda,przez pare godzin swiecila polowa a pozniej wogle przestaly wiecic :crazy:



Karolina746
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 08, 2005 16:14
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Karolina746 » czw kwie 14, 2005 23:37

Ja uwazam ze to niezły bajer! Mialam kiedys podswietlenie podwozia w swoim aucie i jest to naprawde super! (i nawet nie takie ciezkie w zrobieniu! :grin: :jezor: ) POLECAM



stary123
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn sty 10, 2005 14:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: stary123 » pt kwie 15, 2005 13:04

Wszystko kwestia gustu, a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje. ja osobiście nie założyłbym takiego podświetlenia nawet jak by mi płacili, czyłbym sie jak bym jechał na festyn, siara na cały las.


******************************************
Mk2 1.6D + Mk 3 1.9 TD

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pt kwie 15, 2005 17:45

Ja wam powiem tak to co jest pokazane to żeczywiście nie jest ciejawe ja na mówiąc o moich neonach miałem na myśli zimne katody bo tak naprawde to się nazywa cena na całe autko około 1000 i efekt jest wtedy naprawde piorunujący mnie nigdy na miejscu nie kazali zdejmowac tylko płacić mandacik a na przegladzie musiałem zawsze gościowi zademonstrować co do za rury pod samochodem i podbijał bez problemu. Za stanie w mieście na neonach nigdy mi nie wlepili mandatu tylko za jazde na nich i przeważnie jeszcze bez świateł w nocy tylko neon.


TUTENHAMON

vip_marcin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 21:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: vip_marcin » pn lis 14, 2005 22:38

Ja jestem zdecydowanie na Tak. Mieszkam w małej wiosce. Policji tu za wiele nie ma, ale zazwyczaj pojawiają sie wtedy gdy sa najmniej potrzebni.

Neony i zimne katody to super sprawa. Zwłaszcza teraz na długie zimowe wieczory. Do jazdy na Neonach nie zachęcam. Jednak podczas postoju przed jakimś lokalem robi super wrażenie. Jak wszystko już bede miał ok z autkiem to dołącze jakies Fotki.

A co do policji to trzeba uważnie wypatrywać i za wczasu wyłączać.
Lepiej nie kusic losu.
Albo pytać na CB.

Bo zazwyczaj to potem moga sie doczepić wszystkiego.
Przekroczenie prędkości, nieaktualna gaśnica itp...



Awatar użytkownika
Adam1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr mar 30, 2005 00:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Adam1 » wt lis 15, 2005 00:16

Neonki wyglądają fanjnie a co do policji... Oni zawsze szukaja słomki do oka a to o szyby a to o światła czy opony. nie ma co sie przejmować poprostu trzeba uważać to ich sposób na zycie ....wydębianie kasy z tych którzy maja jakąś pasję.
Jak tak dalej będzie to w Polsce spinerów na felfach tez nie będzie mozne mieć bo podobno rozpraszaja heheh. jest tylko jeden problem oprzec się pokusie żeby je włączyć lecąc wieczorkiem po pustej trasie za miastem. A tu dup wyjedzie patroli i jak juz któryś z kolegów powiedzial 200 w placy i dowodzik weg.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości