Jak zdjąć silnik elektrycznej szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt cze 05, 2007 20:02

Których dwóch pierwszych śrób. Musisz się dobrać płaską 10-ką do śrób mocujących szybę w uchwytach (da rady na 100 procent chociaż ciężko). Szybę przyklejasz taśmą u góry do ramki drzwi żeby nie opadła. Wyciągasz uchwyty z szyby(da się trzeba trochę poszarpać bo zwykle spieczone z szybą). Potem odkręcasz mechanizm podnoszenia od wewnętrznej blachy. Po 2 śróby na każdej prowadnicy i jedna koło silnika. Wypinasz wtyczkę od silnika, odpinasz jeden zatrzask którym linka jest mocowana do blachy werwnętrznej. Obie prowadnice (o ile to przednie drzwi) zbliżasz dołem do siebie, krzyżujesz, mechanizm wyciągasz dołem powoli spokojnie dasz rady.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » wt cze 05, 2007 20:20

już jestem

Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Cze 05, 2007 20:29 ]
alwarro, ja tęz się modliłem nad tym bo u niego szyba domknięta dasz rade to odkrecić spokojnie ale bardzo dużo czasu zajmuje i tylko tak jak pisze kolega Paweł Marek, płaska dycha,po prostu dojście jest kijowe przy nie opuszczonej szybie i trochę trzeba się nagimnastykować a co się wiąże z tym jest to czasochłonne



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości