Olej przekładniowy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cefaloid
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: śr sty 04, 2006 14:02
Lokalizacja: qqqq

Post autor: Cefaloid » czw maja 31, 2007 19:42

W każdym samochodzie jest tak, że na ściance bocznej skrzyni jest duża imbusowa śruba pełniąca zarówno funkcję wlewu oleju jak i ustalania poziomu - po porostu olej ma być pod samą śrubę, na granicy przelania się.


Konto usunięte.

obywatel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: sob paź 21, 2006 08:33
Lokalizacja: internet

Post autor: obywatel » pt cze 01, 2007 18:52

Cefaloid pisze:W każdym samochodzie jest tak, że na ściance bocznej skrzyni jest duża imbusowa śruba pełniąca zarówno funkcję wlewu oleju jak i ustalania poziomu - po porostu olej ma być pod samą śrubę, na granicy przelania się.
U mnie jest cos takiego ale zatkane jest to takim plastikowym korkiem, mieści sie to na górze skrzyni?? Pytanie drugie jaki tam olej mam dolać jak niewiem jaki tam był zalany??
pozdrawiam



Awatar użytkownika
WiRaGe
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt mar 23, 2007 16:15
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Post autor: WiRaGe » pt cze 01, 2007 21:51

obywatel pisze:U mnie jest cos takiego ale zatkane jest to takim plastikowym korkiem, mieści sie to na górze skrzyni?? Pytanie drugie jaki tam olej mam dolać jak niewiem jaki tam był zalany??
pozdrawiam
Kolego to nie ten korek!! też sie kiedyś pomyliłem do mk3 chciałem nim oleju dolać.Szukaj po bokach skrzyni nie na górze.I mósi to być śruba na imbus.pzdr



Awatar użytkownika
DJ Tomekk
Born for Diesel
Born for Diesel
Posty: 206
Rejestracja: sob lut 12, 2005 18:00
Lokalizacja: RZEszów Estates
Kontakt:

Post autor: DJ Tomekk » pt cze 01, 2007 21:55

Cefaloid pisze:W każdym samochodzie jest tak, że na ściance bocznej skrzyni jest duża imbusowa śruba pełniąca zarówno funkcję wlewu oleju jak i ustalania poziomu - po porostu olej ma być pod samą śrubę, na granicy przelania się.
Slyszalem, ze oleju ma byc wlane tyle, co pisze w instrukcji, a nie do przelania.Ja wlalem u siebie tak jak pisze, 2 litry i pod sruba dokladnie nie bylo


[url=http://imageshack.us][img]http://img92.imageshack.us/img92/4581/3jx4.gif[/img][/url]

JESTEŚ Z PODKARPACIA??? ZAPRASZAMY NA WWW.VAG-PODKARPACIE.PL

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości