wymontowanie akumulatora

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
$iwy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 17:36
Lokalizacja: Prudnik (Opolskie)

Post autor: $iwy » sob maja 12, 2007 13:37

Kolego masz wieksza scieme niz Bolek i Lolek.Moje auto nigdy nie widzialo gazu i za mojej kadencji go na pewno nie zobaczy.



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » ndz maja 13, 2007 11:37

$iwy pisze:Kolego masz wieksza scieme niz Bolek i Lolek.Moje auto nigdy nie widzialo gazu i za mojej kadencji go na pewno nie zobaczy.
To był przykład kolego i nie ma co sie wywyższać ze masz gazu bo ja tez jakbym mało jeździł to bym nie zakładał :ass:

Chodziło mi o błedy jakie łapie komputer i tylko dałem przykład LPG :chytry:



Awatar użytkownika
$iwy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 17:36
Lokalizacja: Prudnik (Opolskie)

Post autor: $iwy » ndz maja 13, 2007 13:13

lolo_golf pisze: To był przykład kolego i nie ma co sie wywyższać ze masz gazu bo ja tez jakbym mało jeździł to bym nie zakładał :ass:
Dziennie robie po ok 140 km :hmm: I zeby nie bylo to odrazu mowie ze nikt mi nie daje na paliwo.Auto itd,wszystkie oplaty robie sobie sam.Masz leb to kombinuj :bajer: Ostatnio wyczailem kolejna kozysc mieszkania w strefie nad granicznej-W czechcha paliwo jest duzooo tansze.W przeliczeniu na PLN do pelna leje za 150 zloty :hmm: Jak nie bedziesz kombinowal to niczego sie tutaj nie dorobisz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 332 gości