Mrygajaca Kontrolka temperetury silnika!!!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cobra11985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: pn kwie 17, 2006 14:56
Lokalizacja: Ząbkowice Ślaskie/okolice

Post autor: cobra11985 » ndz kwie 29, 2007 12:48

tomyart, ja znowu mialem temperature silnika caly czas na 70 C co jest niebywale!! Ale jak kupowałem nowy czujnik to nie mowilem w sklepie jaki kolor tylko kazalem sprzedawcy szukac w katalogu no i okazalo sie za ma byc niebieski a nie zołty. Jaki masz u siebie ??

[ Dodano: 29 Kwi 2007 12:54 ]
piotr2, umnie jest tak samo. Do czujnika ida cztery przewody no i jak odlaczylem go na zapalonym silniku to automatycznie przestala kontrolka mrygac ale rowniez wskaznik nie pokazuje temeratury!!



pablohasan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr sty 24, 2007 15:30
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: pablohasan » ndz kwie 29, 2007 13:11

a powiedzcie czy ma znaczenie podlonczenie tych 3 kabli czerwonego czarno czerwonego i bialo czerwonego do wlacznika wentylatora poniewaz nie ma na nich zadnych oznaczen ???


Mario Olsztyn

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz kwie 29, 2007 13:14

pablohasan, ale tam jest kostka doo wcisniecia nie luzne przewody



Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tomyart » ndz kwie 29, 2007 13:36

cobra11985 pisze:tomyart, ja znowu mialem temperature silnika caly czas na 70 C co jest niebywale!! Ale jak kupowałem nowy czujnik to nie mowilem w sklepie jaki kolor tylko kazalem sprzedawcy szukac w katalogu no i okazalo sie za ma byc niebieski a nie zołty. Jaki masz u siebie ??
rożne probowałem, dopiero "samo sie naprawiło" jak wymieniłem licznik (miałem bez obrotka). Dokładnie nie pamietam jaki mam teraz czujnik zamontowany ale chyba jest od skody (ma orginalne oznaczenia vw, audi i taki sam numer jak był orginalnie :357919501A) i chyba miał zołta obwodke (wiem ze orginalnie ma byc niebieska, tylko ze u mnie czujnik nie miał zadnej tzn. taka metalowa miał, na ktorej jest numer)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości