Wtryskiwacze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zbuki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 08, 2006 14:03
Lokalizacja: woj opolskie

wtryski 16v 1.8 GTi KR - PL

Post autor: zbuki » pn kwie 30, 2007 23:33

Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » pn kwie 30, 2007 23:51

dzięki zbuki..już sobie dziś poradziłem... :) powiedzmy ze ten problem mam z głowy..


Mój golf

Miłość ożyła....

golffinger
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 05, 2005 16:56
Lokalizacja: city Łódź

Post autor: golffinger » pn kwie 30, 2007 23:58

tirsone pisze:nawet specjalnie jej nie ruszałem... jest leciutko wychylona w dół...tzn nie jest idealnie poziomo...
tzn. silnik wcześniej pracował na takim ustawieniu
tirsone pisze:no w sumie możesz mieć rację z tym... tylko ja nawet nie wiem czy te wtryskiwacze da się jakoś rozebrać.... czy można je przemyć na wszelki wypadek...
tych wtryskiwaczy się nie rozbiera można je namoczyć w nafcie ,ale u Ciebie rozpylają czyli można założyć,że działają i nimi na razie bym się nie przejmował. Trzeba się też dokładnie przyjrzeć całemu układowi podciśnienia[bez szczelności tego układu silnik nie będzie pracował]. Ten system wtrysku jest bardzo wrażliwy na ''lewe powietrze''
tirsone pisze:btw.. orientujesz się może w takich urzadzeniach? bo przydałoby mi się zo sprawdzenia kilku podzespołów ale nie łapię w jakich one zakresach pomiarowych działają tzn. czy mają odpowiednio dużą skalę...
niestety nie znam się na miernikach



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » wt maja 01, 2007 11:40

tzn. silnik wcześniej pracował na takim ustawieniu
pracował ale nie u mnie.... ja robiłem przerzutke ze swojego 1.6 PN na 1.8 PL...
golffinger pisze:ale u Ciebie rozpylają czyli można założyć,że działają i nimi na razie bym się nie przejmował
też tak pomyślałem...
golffinger pisze:dokładnie przyjrzeć całemu układowi podciśnienia[bez szczelności tego układu silnik nie będzie pracował]
tak zrobię... chyba dodatkowo będę musiał wymienić przewód od odmy...bo u mnie to jest taka samoróba...;/ niby szczelna ale chyba za szeroka w porównaniu z oryginałem...musiałem to zrobić z 2 kawałków przewodów bo nie miałem niczego innego.. po ręką.. :blush:
golffinger pisze:niestety nie znam się na miernikach
no nic.. najwyżej założę osobny temat ;)


Mój golf

Miłość ożyła....

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości