Ceramizery

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: oldstaszek » śr kwie 23, 2008 11:45

@ZOSO8894
Rozumiem...Foto pod nickiem wszystko wyjaśnia... :grin:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

zoso8894
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: czw gru 21, 2006 18:05
Lokalizacja: wwa

Post autor: zoso8894 » śr kwie 23, 2008 12:33

ludzie nie denerwujcie się ! ja nie chce nikomu krzywdy wyrządzić !
sam bym z ulgą przyjął fakt że taki cudowny lek pomaga !

ale musze przyznać ze ceramizer jest niezle
rozreklamowany w internecie.
masa linkow , opisów , opinii na forach ( tylko polskich oczywiście)
i stronach spamerskich ,blogach itp itd
wystarczy dobrze wypozycjonować a reszta sama się nakręci
tutaj informatycy postarali się nawet na stronach zagranicznych
są linki i opisy ale oczywiście to wpisy z polski .
a najwięcej kurzu robi wokół tego niejaki
Arthur Ka.......
Professional (i.e., Accountant, Doctor, Lawyer, Teacher)
Ceramizers
Poland

na próżno szukać jakiegokolwiek opisu produktu
na stronach anglii lub niemiec .
a w yahoo.com to nawet ciężko cokolwiek o tym produkcie znaleść
widocznie nawet w usa nie znają sie na tak markowym produkcie.
przecież od razu widać że to totalna lipa..
pozostaje pytanie co to jest , kto to naprawde produkuje i na jaki rynek ?
na polski ???
Ostatnio zmieniony śr kwie 23, 2008 14:12 przez zoso8894, łącznie zmieniany 5 razy.



blukotek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt lut 08, 2008 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: blukotek » śr kwie 23, 2008 14:09

zoso8894
Atakujesz wszystkich,którzy mówią pozytytwnie o tych specyfikach.
Jeśli ci tak rośnie ciśnienie to daj sobie spokój z czytaniem tego wątku- bardzo chętnie przeczytam negatywne opinie, ale twoich ataków, które niczego nie wnoszą, jest wystarczająco, aby wszyscy znali twoją ocenę tych preparatów, ciężko mi jest stwierdzić czemu tak uważasz- bo zajechałeś poldka?
Jesteś rozgoryczony, i masz prawo być:
Po drugie dałem się nabrać i kupiłem ceramiser i wyslalem opinie ze nic to nie dało -
została olana ! Nie został opublikowany ten niewygodny komentarz !!
Ale jeśli twoja opinia była w tym samym stylu co twoje posty na forum, to im też się nie dziwie że nie opublikowali.
Ostatnio zmieniony śr kwie 23, 2008 16:02 przez blukotek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
krzaś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 13:49
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: krzaś » śr kwie 23, 2008 15:27

blukotek, =D>



oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: oldstaszek » śr kwie 23, 2008 16:22

@ZOSO8894 - i wszyscy pozostali.
Dawałem linka ,nawet się nie pofatygowałeś...
Po raz trzeci daję:www.XADO.com.
Wybierz na tytułowej stronie dowolny kraj i poczytaj...w tym japoński,chiński(znasz?).
W Europie - Niemcy,Holandia,Anglia...itd.
Odnieś się do tego - czekam. :pub:

[ Dodano: 24 Kwi 2008 20:09 ]
Gdzie mój dyskutant ZOSO8894?
Zaglądałeś na podaną stronę www.xado.com?
Dodam Ci dla ułatwienia:www.xado.nl;www.xadodeutschland.de
Tam znajdziesz wykonane próby przez ADAC,tam znajdziesz badania chin z opisem holenderskim...Na stronie tytułowej masz do wyboru wszystkie kontynenty.
Podtrzymasz że to...
Czekam na konkretną dyskusję ,nie o metafizyce. :pub:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

m4341
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 07, 2005 09:33

dwusiarczek molibdenu to ceramizer i dajcie się w jajo robić

Post autor: m4341 » sob maja 24, 2008 09:28

Jeśli koledzy chcą polepszyć pracę silnika to można dodać właśnie tej substancji około 2-5 % na objetość oleju. Tylko mieszając olej i dwusiarczek molibdenu do oleju w pojemniku a następnie wlać do silnika czy skrzyni biegów. Ja używam gotowych preparatów kupowanych w CPN . Związek chemiczny rzeczywiście zmniejsza tarcie. A tym samym zmniejsza zużycie paliwa. Są gotowe smary molibdenowe do łożysk i osi. Warto używać. Ale bez przesady. Dobry olej w zupełności wystarczy. Na cieżką nogę i niejeżdzenie do diagnosty nie ma rady i z czasem Ci najbardziej oszczędni popadają w wysokie koszty napraw. Jestem diagnosta elektronikiem i kiedyś paru osobom mówiłem żeby przyjechały do drobnych napraw i przegladu silnika ale nie chciały zapłacić za wiedzę i w końcu przyjechały na sznurku. Czy to się opłaca? może ale komu, pozdrawiam



oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Dwusiarczek molib...metaloceramika?..

Post autor: oldstaszek » sob maja 24, 2008 11:35

@M4341
No drogi kolego - ale dałeś popis wiedzy,wręcz nie mam słów.
Zanim coś napiszesz w podobnym temacie ,proponuję trochę doczytać:metaloceramika,nanotechniki i technologie...jeszcze parę.Znajdziesz ocean info w googlach.Zadaj sobie odrobinę trudu.
Od siebie dodam:prowadzę parę dyskusji w tym temacie na innych forach,gdzie ludzie mają wiedzę i rozumieją temat.
Tak na marginesie:są lepsze od MoS2 związki /o niższym wsp.tarcia,nie tworzywa szt.ale są za drogie przez co nie ma ich w handlu.
Wybacz że Ci tak napisałem.Jak nie znam tematu - nie zabieram głosu a jak chcę zabrać - douczam się. :pub:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

m4341
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 07, 2005 09:33

zabolało jesteś sprzedawca tych gadżetów czy co.

Post autor: m4341 » sob maja 24, 2008 15:18

no tak na maśle można też jeździć i skórzanch panewkach taki silnik kiedyś widziałem i nie był tam ceramizerów a pracował jak talala. słuchaj no facet ten ceramizer to wielka bzdura tak to nazwali i nic do tego wyrobom spiekanym z proszków które sie podobnie nazywają. więc nie opowiadaj dupereli . Jak by się ktoś zastanowił nad nazwą to by nigdy tego tak nie nazwał. wiesz co to jest spiek ceramiczny samosmarny to nie pisz głupot. kiedyś baton był tak dobrze przeszkolony że chciał się pokroić za głupoty które opowiadał. sprzedawał wyroby czekoladopodobne za czekoladę. to jest to samo co magnetyzery . może amerykanów da się na to nabrać ale nie polaków przestań waść wstydu oszczędź. ludzie rubcie remonty ale nie dawajcie się nabierać na jakieś zajawki jako uszlachetniacze do oleju. prosze pytać w rafinerii. lub kupować lepsze oleje. jak by tak było to co producent by tego nie sypał do oleju pomyś facet. pozdrawiam



oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: oldstaszek » sob maja 24, 2008 20:18

@M4341
Mój wniosek:Twoja wiedza została jakieś dwadzieścia lat z tyłu za normalnym światem.
Mam nadzieję a właściwie jestem pewien że na siebie nie trafimy.Diagnosta...śmiechu warte...
Chciałem Cię drogi elektroniku poinformować że od kilkunastu lat są w użyciu ogniwa paliwowe,jakie zostały określone ok.200 lat wstecz.Ostatnio zastosowano w samochodach...to pewnie poza Twoją percepcją... Aha,zostaw nową wiedzę - jest Ci zbędna... :pub:

[ Dodano: 25 Maj 2008 11:09 ]
Dla uzupełnienia:wcześniej już pisałem że stosuję od ok.12 lat pierwszy w tej kategorii.
Wedle słów Diagnosty i Elektronika - co podkreślam - jestem zapewne idiotą i kretynem,oraz czym to jeszcze.Beilby,Bielajew,Heinicke to zapewne też niespełna rozumu ,tak jak przykładowo fizycy piszący chociażby o fullerenach...
Pozdrawiam i zdrowia życzę. :grin:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

ugly30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 27, 2008 00:21
Lokalizacja: elk

Post autor: ugly30 » wt maja 27, 2008 00:24

mi silnik zaczal rowno pracowac po wlaniu ceramizera, do tego spadlo spalanie prawie o litr, wiec nie mowcie ze nie dziala


[url=http://www.ceramizer.pl/sklep/product_info.php?ref=130&products_id=42&affiliate_banner_id=18]Ceramizery[/url]

Awatar użytkownika
AndrzejP4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: śr sie 08, 2007 19:42
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: AndrzejP4 » wt maja 27, 2008 11:00

ugly30 <> jesteś żałosny. We wszystkich tematach zachwalasz ceramizery, bo SAM JE SPRZEDAJESZ!!!

Wypad na Cafe Allegro . Już na Ciebie czekają.

Jak czytam Twoje opinie to mnie krew zalewa. Najlepsze kawałki:

1. Na wolnych obrotach komputer zawsze pokazywał spalanie rzędu 1,4 – 1,5 l/h, a prędkość obrotowa była rzędu 600-650. Teraz jest 1,1-1,3 l/h, a wolne obroty spadły do ok. 400 przy ciepłym silniku i silnik pracuje równo, bez drgań!

2. Na pewno zwiększyła się dynamika i elastyczność. Jeżdżąc po mieście mogę, jak kiedyś pozwolić sobie na omijanie III biegu (przerzucam z II na IV

3.autko super ciąg i sportową dynamikę bez żadnego tuningu. Hehehheh ,to po co komu chiptunning, skoro taniej wychodzi ceramizer.

4. Z rury wydechowej(auto z katalizatorem) wydobywają się kłęby burego dymu. Samochód hałasuje, słychać świst powietrza, znajomy mechanik orzekł, że silnik jest do kapitalki. Po dwóch miesiącach silnik chodził jak żyleta. Hmm, ceramizer zamiast kapitalki i nawet efekty lepsze. Mioooodzio

5. Auto pożerało 1l.oleju na 250km (kompresja prawie zerowa). Na chwile obecną oleju już nie ubywa. Prędkość wróciła do osiągów prawie jak za nowego(TO CUD). - ojej, chyba
jakaś beatyfikacja się nam szykuje


6. Po przejechaniu 200 km. mała różnica. Ale po 2000 km. wzrost dynamiki przyspieszenie 0-100 z 10s. spadlo na 8,5 s !!! - 1,5sek do setki to naprawdę niezły wyczyn, może Kubicy podrzucimy kilka puszek motodokt.., ehkm ceramizera.
Ostatnio zmieniony wt maja 27, 2008 11:28 przez AndrzejP4, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
krzysiek82
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: sob mar 24, 2007 22:23
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: krzysiek82 » wt maja 27, 2008 11:45

Powinien być zakaz sprzedaży i reklamowania produktów tego typu, ile naiwnych jest i zalewa silnik takim badziewiem.


[img]http://www.usersigs.com/site/data/media/10/Sans_titre-2.gif[/img]
[img]http://images4.fotosik.pl/170/6664f3af63388f0d.jpg[/img]
GSM: 600-827-446

bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » wt maja 27, 2008 14:04

Ja sie powtorze jeszcze raz (gdzies w srodku wątku są moje pomiary). Całkowitą bzdurą to nie jest. Cisnienia sprężania rzeczywiscie rosną (osobiscie sprawdzalem na swoim aucie). Nie wiem czy produkt jest wart swojej ceny i na jakiej zasadzie naprawde działa. Wiem co zmierzyłem po zastosowaniu 2 tubek.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: oldstaszek » wt maja 27, 2008 14:22

@AndrzejP4
Mnie nie przeszkadza że sobie pisze...
Bardziej mnie interesuje informacja techniczna ale jej tu nie ma.Jest za to "chciejstwo".
Wyżej pisałem o takim ,do jakiego mam zaufanie i to od lat.
Najśmieszniejsze jest to że w wielu wypowiedziach miesza się preparaty w wielu przypadkach o przeciwnym działaniu - wniosek?..
@Krzysiek82
Przywołujesz Sw.Inkwizycję?Raczej daj kontrargumenty udokumentowane przynajmniej technicznie.
Dla wszystkich - trochę historycznej kolejności w preparatach działających tribosorbcyjnie:
1.xado;2.Ceramiks;3.PBC;4.Pan Mech alias ceramizer;5.prod.Cleen Flo(?);6.Forsan;7.Motonova...tyle co zapamiętałem.Nie wszystkie są na naszym rynku.
Czy się to komu podoba czy nie ,one będą coraz popularniejsze.
Są już oleje silnikowe i przekładniowe z takimi preparatami.
Chciałbym ujrzeć technicznie a jeszcze lepiej naukowo poparte dowody o ich nieprzydatności a nawet szkodliwości :pub:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości