Niedomaganie pompy wspomagania ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Niedomaganie pompy wspomagania ??

Post autor: GUPETTO » pt mar 16, 2007 12:23

Hej :bajer:
Ostatnio na pewnej aukcji kupilem kompletna wspome do mk2, dalem do warsztatu zamontowali to wszystko, przejechalem z 15km i mam wrazenie jak by ona sie jeszcze nieodpowietrzyla.
Zapalam silnik,krece jest troche ciezko ale gdzies tak po 2 pelnych obrotach kierownica=tak do konca w jedna i w druga juz pracuje w pelni i jest rewelka, plyn w zbiorniczku jest wszedzie sucho.
Wiec pytanko,
=czy uklad ma sie jeszcze odpowietrzac??
=czy z pompa jest cos nietak??
=czy szukac przyczyny innej??

Szukajka wyrzucila mi kilka tematow,czytalem ale nic takiego sensownego dotyczacego mojego problemu nieznalazlem.

Zakup wspomagania 250zł, montaz całkowity 250zł , ciekawe ile mnie to jeszcze bedzie kosztowac :panna:



jeanks5t
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: pt lut 09, 2007 03:39
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: jeanks5t » pt mar 16, 2007 14:50

Ukałd odpowietrza się odrazu po wlaniu płynu. Kręcisz kierownicą na maksa w jedną i drugą stronę, najlepiej żeby to robił ktoś z tobą i patrzył w zbiorniczek czy nie wydobywają się bombelki. Jeżeli się nie wydobywają to układ jest odpowietrzony.



Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » pt mar 16, 2007 18:19

Wrocilem spowrotem do tego warsztatu, obejzeli wszystko i twierdza ze plyn ktory zalali do wspomagania jest strasznie brudny (wiem ze zalali nowym ) i trzeba go po wekendzie wymienic.
Pompa ciagnie ale jak by cos ja blokowalo,czasem to chodzi rewelacyjnie, a czasem niebardzo.
Tak dumam, czy wina w plynie jest??
Czy w czyms jeszcze??

[ Dodano: Pon Mar 19, 2007 08:52 ]
Nikt sie nieorjentuje co jest zle??
Pomocy :crazy:



qpr78
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 13:32
Lokalizacja: Lublin

Post autor: qpr78 » ndz mar 25, 2007 22:15

Maglownica - 100% - miałem to samo



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz mar 25, 2007 22:28

Wymień ten płyn jeszcze raz, jak nie pomoże do krotko mówiąc do kitu lub regeneracji.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 468 gości