Gaśnie w czasie jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

babylock
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 17:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Gaśnie w czasie jazdy

Post autor: babylock » pt mar 16, 2007 12:18

Witam Wszystkich. Mam taki problem, że gaśnie mi silnik w czasie jazdy a potem nie mogę go uruchomić. Nie mam pojęcia co się dzieje jak poruszałem przekażnikami pod kierownicą (na dole po lewej) stronie to czasem zapala ale nie zawsze. Dzisiaj jak mi zgasł to nic nie ruszałem odczekałem z 3 minuty i zapalił. Co się dzieje :grrr: nie mam pojęcia czy to coś z elektryką? Proszę o jakieś sugestie. Mój Golf to III kombi z silnikiem 1.6 AKS 100KM


babylock

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pt mar 16, 2007 12:35

...spóbuj podmienić cewkę od znajomego... Stawiam na nią :chytry: .


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
czanklas22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 12, 2007 20:02
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: czanklas22 » pt mar 16, 2007 13:52

sporo juz sie o tym pisało u mnie to był czujnik halla identyczne objawy i bym postawił na to



Awatar użytkownika
SeeeB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 29, 2006 20:08
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: SeeeB » pt mar 16, 2007 14:10

witam.
jedz do elektryka.
mialem ostatnio identyczna sytuacje, gasl mi co jakis czas podczas jazdy, po paru minutach jak odczekalem zapalal bez problemu, w koncu doszlo do takiej sytuacji ze wsiadlem do samochodu i juz nie zapalil, mimo ze 5 minut wczesniej przejechalem 80 km bez zadnego problemu.
Zaciagnalem go do mechanika ktory nie mial pojecia co mu dolega, dopiero elektryk po 3 dniach sprawdzania stwierdzil ze byl jakis przekaznik elektryczny uszkodzony, od tego czasu nei mam juz tego problemu
Pozdrowionka



babylock
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 17:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: babylock » pt mar 16, 2007 20:41

Wymieniłem dzisiaj przekaźnik od pompy paliwa. Zobaczymy co będzie. Zasugerowałem się tym że po przekręceniu kluczyka nie buczało mi styłu tzn pompa się nie odzywała a silnik nie odpalił. Raz jak włączyłem to przez cały czas coś z tyłu buczało dzwiękowało. Przejechałem na razie jakieś 4km i nic wszystko normalnie, ale to nic nie znaczy niedawno zrobiłem ok 500km i było wporzo a póżniej na dystansie 2 km trzy razy mi zgasł.


babylock

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości