Obroty , czasme jakby na sekunde spadaja ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lluukkaasss
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: wt lut 21, 2006 00:19
Lokalizacja: WLKP

Obroty , czasme jakby na sekunde spadaja ?

Post autor: lluukkaasss » czw mar 15, 2007 00:25

Witam sprowadzilem sobie mk3 , 1.6 ABU 75 KM, 1994 rok
zastapil mojego czarnego mk2.
niebawem wrzuce zdjecia:)

Mile autko fajnie chodzi idealnie cyka ale czasem jakby obroty po lekkiej przygazowce do np 2.000 obrotow i nagle oboroty spadaja na 800 chwile pozniej juz 900 jst i trzyma, jednak mi to juz przeszkadza to mozliwe ze to wina przewodu zaplonowego jeden jest lekko wytarty, i dzieje sie tak zazwyczaj jak jest wilgotno bo jak jest cieplo trzyma idealnie 900 obrotow czy wlacze swiatla nawiew i ogrzewanie szyby to trzyma 900 bez najmniejszego drgniecia...

wymienilem swiece nie pomoglo, wymienilem wogole po sprowadzeniu wszystko od uszcz glowicy po rozrzad pyny hamulce , tak profilaktycznie ;)

przewody, mysle ze to one beda odpowiedzialne za teraz kiedys spadajace obroty? a moze silnik krokowy do przeczyszczenia ? stawiam na kable ;)

po prostu denerwuje mnie to musi mi wszystko chodzic idealnie. Nie moze byc tak ze na chwile jakby obroty spadaja na te 750,800 a za sekunde juz 900, musi byc ciagle 900 ;)

z gory dzieki za jakiekolwiek wskazowki pozdrawiam !!



widelec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt mar 13, 2007 14:25
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: widelec » czw mar 15, 2007 11:34

wykręć i przeczyść silniczek krokowy i obroty nie powinne skakać



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości