POMOCY KE-jetronik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kiku1976

POMOCY KE-jetronik

Post autor: kiku1976 » pn kwie 04, 2005 21:15

Mam Silnik na wtrysku KE-jetronik i LPG pewnego razu mając przełączony na LPG strzelił mi w kolektor dolotowy i o tego momętu nie mam wolnych obrotów na bęzynie poprostu mi gaśnie gdy zdejme nogę z gazu , pozatym nie chce mi odpalać na bęzynie.... i całkowicie coś mu odbiło z tą bęzyną Sprawdzałem czy nie łapie fałszywego powietrza i wydaje mi się że jest ok.



Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » pn kwie 04, 2005 22:12

najprawdopodobnie luftwaga poszla w trakcie wybuch tzn pewnie niemiales klapki przeciw wybuchowej miedzy kolektorem a rozdzielaczem wtrysku i wybuch mogl spowodowac wykrzywienie luftwagi w rozdzielaczu wtrysku a to jest ustawiane na dziesiatki milimetra a gdy jest krzywe wolne obroty warjuja lub ich brak(jesli objawy wystapily od wybuchu)
*luftwaga jest to ,to cos co sie odchyla w rozdzielaczu wtrysku pod wplywem przeplywu powietrza, takie ramie z okraglym metalowym kolkiem.sciagnij oslone gumowa z rozdzielacza wtrysku to bedziesz wiedzial oco chodzi, choc na oko niekoniecznie musisz zobaczyc czy wszystko gra.



Awatar użytkownika
MAREK 74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 990
Rejestracja: sob wrz 11, 2004 21:34
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: MAREK 74 » pn kwie 04, 2005 23:53

dobrze chłop prawi polać mu :)


MK1 1.8GTI MK2 GTI 16V + DIGI3.2 MK2 1.8GTI + DIGI 1.75 :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 332 gości