Blacha Ryflowana ...Jak?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Snap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 25, 2005 20:02
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Blacha Ryflowana ...Jak?

Post autor: Snap » wt mar 29, 2005 10:01

Witam Wszystkich !
Mam taki problem , załatwiłem sobie blachę ryflowana i chciałem sobie dociąc na dywaniki ale niewiem jak :? , Czy moze ma ktos wymiry takich dywanikow do Golfa II, albo zdjecia juz wycietych ???

Z gory dziexx za opd. :grin:



Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » wt mar 29, 2005 11:17

mysle ze najprostsza rzecza bedzie poprostu pomiarkowac wszystko w srodku wez miare i ogien mysle ze nie bedzie problemow pozniej ladnie zaznacz wszystko na blaszce i wytnij proponuje wyzynarka z ostrzem do metalu i pojdzie jak z platka ja taz tak planuje sobie zrobic :food:



Awatar użytkownika
WarMachine18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: śr gru 22, 2004 17:51
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: WarMachine18 » wt mar 29, 2005 11:46

A moze lepiej by bylo jak wziolbys wzor z zwyklych dywanikow i przerysowal na ta blache.


Danger War Machine Incoming

Awatar użytkownika
Metoda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 22, 2005 13:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Metoda » wt mar 29, 2005 12:03

Hejka robilem juz sobie takie dywaniki tyle ze do innego autka najlepiej wez kawalek grubego kartonu z jakiegos pudelka dotnij nozyiem do tapet taki ksztalt jaki bedziesz chcial i pozniej musisz to przerysowac na blache zalezy jaka gruba jest ta blacha na dywaniki najlepsza jest ta najciensza z wyzynarka nie masz sie co bawic bo zajebiscie bedzie szarpalo a blacha bedzie robila jako membrana i bedzie halas:) wez szlifierke zaloz cienka tarcze moze uda Ci sie dostac do aluminium a jak nie to zwykla do metalu i jazda. Tniesz po liniach jak bedzie tarcza do metalu to bedzie sie troche zabijala ale mysle ze to nie problem pozniej oszlifujesz krawedzie pilnikiem i po sprawie :) Zrobilem tak dywaniki do 2 autek i do tej pory jezdza:)



Awatar użytkownika
Snap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 25, 2005 20:02
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Post autor: Snap » czw mar 31, 2005 22:00

Ok chłopaki ,Zrobie jak radzicie :grin: Dzięki wszystkim za pomoc :pub:



malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » czw mar 31, 2005 22:15

a po ci takie dywaniki?? nogi ci sie teraz nie slizgaja?? :>



Awatar użytkownika
snou
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 13:39
Lokalizacja: Ssczecin
Kontakt:

Post autor: snou » pt kwie 01, 2005 02:39

Mialem to cudo w swoim aucie po 1 dniu wywalilem tzn oddalem koledze po pierwsze blaszka niszczy wykladzinke choc dobrze oszlifowana to i tak sie przemieszcza pozatym zaden komfort
Jak mialo by byc sportowo to wykladzina aut podloga orginalna aut blach in ale inaczej to nie ma sensu


2x2=4 Zawsze.

Awatar użytkownika
Snap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 25, 2005 20:02
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Post autor: Snap » pt kwie 01, 2005 11:46

malolat pisze:a po ci takie dywaniki?? nogi ci sie teraz nie slizgaja?? :>
Nie nie nogi mi sie nie slizgaja :jezor: chciałęm zeby yło bardziej sportowo czyli te dywaniki,nakładki na pedały i jeszcze pare wstawek z alu. ;)
snou pisze:Mialem to cudo w swoim aucie po 1 dniu wywalilem tzn oddalem koledze po pierwsze blaszka niszczy wykladzinke choc dobrze oszlifowana to i tak sie przemieszcza pozatym zaden komfort
Jak mialo by byc sportowo to wykladzina aut podloga orginalna aut blach in ale inaczej to nie ma sensu
Czyli twierdzisz ze nie opłaca sie zakładać takich dywaniko?? :chytry:



malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » pt kwie 01, 2005 16:34

co to znaczy sportowo?? jak w samochodach rajdowych?? to wywalaj tapicerke, uslyszysz lepiej silnik, wieksze wrazenie predkosci, a i rzeczywiste osiagi wzrosna :> a wstawki alu typu galka, nakladki i dywaniki to chyba tjuning jak pitbull czy cos tam na szybie. :> ale o gustach sie nie dyskutuje :>

btw: nakladki moga byc sportowe, wieksze o specjalnym ksztalcie, pozwalajace na lepsza kontrole hamulca i gazu jednoczesnie, ale w naszych przednio napedowych autach :/



Awatar użytkownika
snou
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 13:39
Lokalizacja: Ssczecin
Kontakt:

Post autor: snou » sob kwie 02, 2005 00:40

Moim zdaniem nie ma sensu nie spelniaja swojego zadania no chyba ze masz zamiar odkurzac blache albo wywalac piasek wyjmujac blache
Mi to nie pasowalo to jest moja opinia i z mojego punktu nie polecam jakos mnie nie porwalo takie tuningowanie
Kupilem na allegro wellurowe za 50 zl i jestem zadowolony

Jesli jestes tym czyms zainteresowany moge spytac kolegi co z tym zrobil


2x2=4 Zawsze.

Awatar użytkownika
Ryś Stepowy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: śr mar 09, 2005 18:58
Lokalizacja: Dżersej Siti DDZ
Kontakt:

Post autor: Ryś Stepowy » ndz kwie 03, 2005 16:06

Małolat ma całkowitą racje! Dywaniki z blachy ryflowanej mają tyle wspólnego ze sportem co ja z Mercedesami-czyli nic. są superniepraktyczne i ciężkie, no i śliskie, fakt niektórzy uważają ze są fajne wizualnie, ale to kwestia gustu.



Awatar użytkownika
Snap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 25, 2005 20:02
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Post autor: Snap » ndz kwie 03, 2005 16:33

Ok chłopaki udało wam sie mnie odwieśc od tego pomysłu z dywanikami z blachy ryflowanej ;) Zdecydowałęm ze kupie poprostu jakies ładne org.dywaniki z logo VW Golfa. :grin:

Wczystkim dzieki za pomoc i za odp. :pub:



Awatar użytkownika
Ryś Stepowy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: śr mar 09, 2005 18:58
Lokalizacja: Dżersej Siti DDZ
Kontakt:

Post autor: Ryś Stepowy » pn kwie 04, 2005 08:43

Brawo Snap :pub: to naprawde nie był dobry pomysł, a ten z logo jak najbardziej, Pozdrowionka!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 251 gości