sprzęgło golf 1.6

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

donbaloone

sprzęgło golf 1.6

Post autor: donbaloone » pt paź 01, 2004 22:14

może ktoś wie ? miesiąc temu wymieniłem sprzęgło na nowe nowy dociśk i łożysko a dzisiaj jak sobie jechałem nagle wpadł mi pedał sprzęgła i bierze bardzo nisko co to może być tym razem ? czy może to być linka jakie są obiawy jak jest kiepska linka od sprzęgła?



bartm
root
root
Posty: 55
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 20:51
Lokalizacja: Olkusz/Kraków

Post autor: bartm » pn paź 04, 2004 01:12

moze byc linka - byc moze wypadla Ci taka guma z niej (ja tak mialem) :) zalozyli mi jakas inna i hula.



Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » pn paź 04, 2004 09:53

To może być:
1. pęknięta linka
2. linka spadła (ew. gumka przy łapie)
3. źle spięta linka przy samoregulatorze (jeśli jest) lub zostawiony po naprawie ściśnięty samoregulator.
4. pęknięty pedał sprzęgła (ta część, która trzyma linkę) - najmniej prawdopodobne, ale się zdarza
5. "Trafiło" mechanizm wyłączania sprzęgła (n.p. pękinięty wysprzęglik)



naum
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr mar 23, 2005 22:54
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: naum » sob kwie 02, 2005 00:10

U mnie na 5 biegu obroty wzrastają lecz prędkość nie, gdy "noga robi się cięższa". Więc sobie zerkam pod machę a tu linka od sprzęgła z samoregulatorem. I teraz pytanie. Czy jest możliwa regulacja linki z samoregulatorem? Dodatkowo sprawdziłem tą wajchę do której jest podpięta linka i zauważyłem, że można by było ją opuścić ze 2 cm.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 341 gości