Montaz centralnego - jak zalozyc silowniki w drzwiach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marek1970
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 04, 2007 02:58
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Montaz centralnego - jak zalozyc silowniki w drzwiach

Post autor: marek1970 » wt mar 06, 2007 15:26

WITAM!Mam problem z zalozeniem centralnego do golfaIII a mianowicie nie zabardzo wiem jak powinny byc zlozone silowniki w drzwiach.Moze ktos ma jakies zdjecie lub zakladal i moze moze cos poradzic??
Ostatnio zmieniony wt mar 06, 2007 23:33 przez marek1970, łącznie zmieniany 1 raz.



kuleczka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pn lut 14, 2005 16:05
Lokalizacja: VWrocłaWV/Krzyki

Post autor: kuleczka » wt mar 06, 2007 23:22

witam
Zakladalem 2 dni temu wiec..
najwiecej zabaway jest z rozbieraniem tapicerki.
silowniki zamontowalem jedna srobka w taki trojkontny otworek tuz ponizej zamka, wiec nic nie trzeba wiercic, tylko dolozyc podkladke pod orginalna srubke zeby nie przeleciala przez otworek.
ciagno od silownika polaczylem za pomaca dolaczonego do zestawu elementu z ciegnem idacym z zamka do bolca. Ciegno trzeba odpowiednio powiginac i skrocic zeby pasowalo. Wyjecie zamka moze byc konieczne aby mozna bylo polaczyc oba ciegna ze soba.
ogolnie sprawa nie jest trudna, mi to zajelo okolo 5 godzin, ale warunki mialem niespecjalne: w deszczu a ostatnie 2 godz po ciemku przy lampce:]
zamki dzialaja bez zarzutu.
nie wiem jak ma sie sprawa w tylnych drzwiach bo mam golfa 3d ale przypuszczam ze podobnie

powodzenia


Czy moze mi ktos powiedziec jak odblokowac mozliwosc wcisniecia bolca przy otwartch drzwiach od strony kierowcy? Na pewno cos w zamku spilowac albo ulamac;) ale co?:]


podpis

Awatar użytkownika
krzycho85
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 820
Rejestracja: pt lis 11, 2005 22:13
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: krzycho85 » wt mar 06, 2007 23:41

W tym temacie zamieściłem zdjęcia jak sam zamontowałem siłowniki.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=68995



marek1970
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 04, 2007 02:58
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Post autor: marek1970 » śr mar 07, 2007 02:44

krzycho85 pisze:W tym temacie zamieściłem zdjęcia jak sam zamontowałem siłowniki.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=68995
DZIEKI za zdjecia sa b.pomocne.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości