Szyberdach padł?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » śr lut 28, 2007 12:10

a ja powiem tak.też miałem problem z szybrem,działał spoko ale pewnego dnia przestał.przycisk był podświetlony ale nie otwierał się.z pomocą przyszedł djtom podjechałem do niego włożyłem swój silniczek do niego i nic,jego do mnie i działał.widocznie wina leżała w silniczku.więc Tomek upatrzył na allegro silniczek z rozbitka dla mnie.kupiliśmy i śmiga dobrze.aha i jeszcze jedno.ta zaślepka od imbusa wcale nie musi być zamykana.w tym silniczku który kupiliśmy nie mam jej wogóle a szyber działa.


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

mikro18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 22, 2007 14:59
Lokalizacja: Słońsk
Kontakt:

Post autor: mikro18 » śr lut 28, 2007 18:40

Uwaga!!!!!!!! Mam sprawe potrzebuje stelaż do szyberdachu od strony kierowcy, kto miałby to na sprzedaż????



andrzejek333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 16, 2005 01:28
Lokalizacja: Sląsk

Post autor: andrzejek333 » wt mar 06, 2007 22:52

Odświerze troszke temat bo mam praktycznie ten sam problem,pewnego pięknego dnia,pod koniec lata to było,autko z uchylonym szyberkiem sobie stało,z (tym że mam orginalny centralny na pilota z opcją domykania szyberdachu a właściwie to miałem :crazy: )
chciałem go domknąć z pilota i nacisnąłem guziczek szyber drgnął i stanął,objawy te same co we wcześniejszych postach,nie podświetla guzików,ręcznie guzikami oczywiście też nie działa,,ręcznie imbusem chodzi bez problemu,po domknięci tej zaślepki od imbusa zamyka go normalnie automatycznie,z tym że mnie równocześnie wtedy padło też otwieranie z pilota,ręcznie otwierając kluczykiem jest wszystko ok centralny działa bez problemu ale z pilota cisza,może ktoś mądry sie wypowie gdzie szukać usterki,bo robi się ciepło i szyberek by się przydał,a otwieranie drzwi z kluczyka też już mnie męczy ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 290 gości