Golf3 - jaki końcowy wydeszek założyć ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jojo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw lis 11, 2004 13:17
Lokalizacja: Warszawa

Golf3 - jaki końcowy wydeszek założyć ?

Post autor: jojo » śr mar 30, 2005 20:11

Witam.
Zrobiła się ładna pogoda ,warto coś zrobić przy golfiku.
Chciałbym założyc sobie jakiś wydeszek końcowy ,delikatnie buczący . Zastanawiam się nad takim spłaszczonym owalem ,może by ktos wrzucił jakieś fotki jak zrobił u siebie ,ewentualnie na maila : weeyless@op.pl .Poradźcie mi coś , chcę zeby to ładnie wyglądało.
Mam jeszcze inne pytanko ,ostatnio strasznie zaczął mi znikać płyn hłodniczy , co 2 tygodnie musze dolać aż 1 litr. Oleju mi nie przybywa :), wycieków też zbytnio nie widać gołym okiem . Czy jest jakieś typowe miejsce gdzie wywala płyn ? mam przejechane 240 tyś km.



Awatar użytkownika
bladiiik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 27, 2004 01:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bladiiik » śr mar 30, 2005 20:21

a zima z tlumika unosily sie kleby dymu??? (pary) i bylo czuc plyn chlodniczy??

jesli tak to jest to wina uszczelki pod glowica najprawdopodobniej


....::::VW Passat 1.8 Kombi::::.....
MoJe AuTkO : http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2202

majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Golf3 - jaki końcowy wydeszek założyć ?

Post autor: majkel » śr mar 30, 2005 20:42

jojo pisze:Witam.
Zrobiła się ładna pogoda ,warto coś zrobić przy golfiku.
Chciałbym założyc sobie jakiś wydeszek końcowy ,delikatnie buczący . Zastanawiam się nad takim spłaszczonym owalem ,może by ktos wrzucił jakieś fotki jak zrobił u siebie ,ewentualnie na maila : weeyless@op.pl .Poradźcie mi coś , chcę zeby to ładnie wyglądało.
Mam jeszcze inne pytanko ,ostatnio strasznie zaczął mi znikać płyn hłodniczy , co 2 tygodnie musze dolać aż 1 litr. Oleju mi nie przybywa :), wycieków też zbytnio nie widać gołym okiem . Czy jest jakieś typowe miejsce gdzie wywala płyn ? mam przejechane 240 tyś km.
a w środku nie masz mokro??
u mnie ciekło z króćców ale to widac na bloku bo ise robia zacieki takie białe, leciało też z termo włącznika chłodnicy, no i jak padała nagrzewnica to do środka też leciało ale ego tez nie zauważałem dopóki nie pękał i nie zaczęło parowac w środku



jojo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw lis 11, 2004 13:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jojo » śr mar 30, 2005 21:01

Z tłumika nic nie dymiło tylko troszke rano na mrozie przy zapalaniu ale to chyba norma. Na bagnecie olej w super stanie, a auto wedlug mnie ma wyjątkową cyrkulację powietrza ,prawie nie paruje. w środku też żadnych zacieków nie widze wszędzie sucho. Zauważyłem ,że jest kilka takich małych białych zacieków przy złączkach przewodów, ale nie wydaje mi się ,że mogło tyle spieprzyć przez te złączki, pozatym te zacieki są suche jak się przyglądam nic tam nie cieknie.



jojo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw lis 11, 2004 13:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jojo » czw mar 31, 2005 09:31

Może ktoś jednak by mi doradził jaki tłumiczek założyć , jaka koncówka by najładniej wyglądała w mk 3 ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 361 gości