Centralny zamek zalozony we wlasnym zakresie.ocena

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Co myslicie o centralnym zamku??

super i warto zalozyc
47
92%
srednio zadowolony.
2
4%
nic nie warty badziew,czesto sie psuje
2
4%
 
Liczba głosów: 51

Awatar użytkownika
bladiiik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 27, 2004 01:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Centralny zamek zalozony we wlasnym zakresie.ocena

Post autor: bladiiik » śr mar 30, 2005 20:16

Nosze sie z zamiarem montarzu centralnego zamka.takiego na silownikach elektrycznych,z centarlka na pilota i alarmem.wiec stworzylem ankiete zeby zobaczyc jakie jest wasze zdanie na ten temat,chodzi mi o to czy warto???czy nie ma z takim centralnym problemow???
zebym po zalozeniu za kazdym razem nie musial sie ogladac czy wszystkie drzwi sie zamknely.
po odp na ankiete mile widziane komentarze i opisy wlasnych dosw z tym zwiazanych.
pozdrawiam


....::::VW Passat 1.8 Kombi::::.....
MoJe AuTkO : http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2202

Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » śr mar 30, 2005 20:21

porzadne elementy+porzadny montarz
i wszystko gra, niema co sie zastanawiac tylko montowac



Awatar użytkownika
Piotro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: sob paź 30, 2004 02:19
Lokalizacja: S-ce Śląskie
Kontakt:

Post autor: Piotro » śr mar 30, 2005 20:23

sie nie zastanawiaj tylko zakladaj. Ja mam i nie ma problemow. Wczesniej mialem ten sam centralny i alarm w malanie, teraz te same czesci smigaja w golfie. Takze troche juz to przetrwalo i mialem tylko jeden problem - pekl mi jeden silownik. Ale to byla moja wina bo krzywo zamontowalem. Jak dobrzxe zalozysz to bedzie sluzyc dlugo.



Awatar użytkownika
KaRBoW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt sty 04, 2005 15:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: KaRBoW » śr mar 30, 2005 20:33

Kupilem zestaw na Allegro alarm razem z centralnym zamkiem (dwa silowniki). Za wszystko zaplacilem 200pln. Sam wszystko montowalem no i do tej pory nie mialem zadnego problemu(4 miesiace cala zima zadnego problemu). Na poczatku tez zbytnio nie ufalem tym silownika ale teraz juz sie nie obracam za siebie :grin: . Nawet sie nie zastanawiaj zakladaj centralke.


Golf III 1.6 ABU (LPG)

Awatar użytkownika
crupez
Golf Lover
Golf Lover
Posty: 87
Rejestracja: czw mar 17, 2005 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: crupez » śr mar 30, 2005 20:55

Ja jestem przekonany tylko do fabrycznie montowanych, takim oddzielnie montowanym, to nie ufam.


[url=http://www.twojafura.pl/auta/2403/crupez-citroen-saxo]Moje auto znajdziesz na [b]TwojaFura.pl[/b][/url]

Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » śr mar 30, 2005 21:02

a czemu nieufasz? miales taki zestaw? montowales sam dla siebie ,dokladnie? czy tak poprostu bez powodu nieufasz? tylko niepisz ze co fabryka zrobila to dobre a reszta jest bee bo co fabryka zrobila niezawsze jest najlepsze.podstawa to dobre komponenty i poprawny montarz i nic niema prawa niedomagac. sam zamontowalem do swojego auta centralny niefabryczny rok temu i wszystko jest w jak najlepszym porzadku i niema mowy o jakich kolwiek niedomaganiach.



Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWjowiec » śr mar 30, 2005 21:26

ja nosze sie z zamiarem zamontowania do golfa mk3 4 drzwi i mam problem bo che cos wybrać dobrego ale sie nieznam, nie jestem elektrykiem i troche tych spraw nie czaje, ale załozyć chyba bym potrafił
no ale do rzeczy chodzi mi o system zeby był centralny i alarm i zeby wyszło jak najtaniej bardzo bym był wdzięczny jakbyscie podali jakieś dobre produkty i te złe żeby unikać i ceny przykładowe moga byc z allegro



Awatar użytkownika
Snap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt sty 25, 2005 20:02
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Post autor: Snap » śr mar 30, 2005 21:51

VWjowiec pisze:podali jakieś dobre produkty i te złe żeby unikać i ceny przykładowe moga byc z allegro
Ja kupiłem alarm silicon-a na allegro i najprostrzy centralny do niego za 60zł zamontowałem i smiga aż miło(zadnych problemow) ,a wiec moge polecić ci taki alarm. :grin:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45839095 :bigok:



Awatar użytkownika
vorlog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: czw sty 27, 2005 00:17
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: vorlog » śr mar 30, 2005 22:11

Kupiłem i zamontowałem osobiście central+alarm marki METRO, zakupiony na Allegro od Pana "Szumo" (polecam, porządny gość), zamek w wersji 4d, 2 siłowniki Master, 2 Slawe, 2 piloty, kod kroczący. Instalacja prosta, chociaż robiąc to pierwszy raz dużo kombinowałem z mocowaniem siłowników, ale zagadało.
Działa ok. 4 mies., wszystko OK, przymierzam się do wywalenia bębenków z zamków i montażu siłownika do zamka klapy bagażnika. V.


Golf i Kałasznikow powstały na bazie tej samej filozofii-prostota, niezawodność i swoista elegancja...

Awatar użytkownika
aluxiv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 23, 2005 13:28
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Kontakt:

Post autor: aluxiv » czw mar 31, 2005 00:23

skoro juz mowa o silownikach w drzwiach golfow-wie ktos w jakim miejscu najlepiej umiescic silowniki w drzwiach(4 sztuki) mk2 (rok 86 a wiec jeszcze z trojkatem w przednich drzwiach) tak aby o nic nie zawadzaly i wszystko bylo perfect? no i do czego przymocowac mechanizm nepedowy- bezpostednio do rygielka czy moze w innym miejscu?
thx za opinie



Awatar użytkownika
bladiiik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: sob lis 27, 2004 01:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: bladiiik » czw mar 31, 2005 10:29

Teraz to juz napewno zaloze ten centralny.bo widze ze to super sprawa.napewno bedzie chodzil cacy bo jak cos robie to robie to dokladnie:) bedzie jak fabryczny:)

a moze macie jakies wazne uwagi zwiazane z montazem centralnego?? cos na co warto zwrocic uwage przy zakladaniu???

i dzieki za ankiete i wypowiedzi:)


....::::VW Passat 1.8 Kombi::::.....
MoJe AuTkO : http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2202

cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » czw mar 31, 2005 17:39

i tak wszystkie centralne pochodzą z taiwanu tylko inne loga mają i są nieźle wykonane zakładam je od 4 lat i nie miałem reklamacji ani razu


MORE POWER

Awatar użytkownika
Piotro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: sob paź 30, 2004 02:19
Lokalizacja: S-ce Śląskie
Kontakt:

Post autor: Piotro » czw mar 31, 2005 19:23

bladiiik pisze:Teraz to juz napewno zaloze ten centralny.bo widze ze to super sprawa.napewno bedzie chodzil cacy bo jak cos robie to robie to dokladnie:) bedzie jak fabryczny:)

a moze macie jakies wazne uwagi zwiazane z montazem centralnego?? cos na co warto zwrocic uwage przy zakladaniu???

i dzieki za ankiete i wypowiedzi:)
zadbaj o to zeby silowik i ciegno byly w stosunku do siebie rownolegle. Jesli nie beda to na obudowe silownika przy kazdym zamknieciu i otwarciu bedzie dzialac sila...i w koncu peknie. Ja tak mialem.



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » czw mar 31, 2005 20:41

Ja mam dołożony orginalny. Sam demontowałem na szrocie i montowałem w swoim. Montaż trwał około 4 godzin w dwie osoby. Działa perfekt, ale chce zrobić go ma pilota i dołożyć alarm.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości