Pekla przednia szyba

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Cubus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 24, 2006 23:04
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Pekla przednia szyba

Post autor: Cubus » śr lut 28, 2007 21:42

Witam!
Dzisiaj jak wracalem ze szkoly zauwazylem ze mam peknieta przednia szybe :grrr: Tylko dziwne jest to ze nie pekla od dolu w okolicach tego plastiku na ktorym sie trzyma i gdzie peka zazwyczaj tylko z prawej strony na wysokosci naklejki rej. od brzegu szyby do srodka ok 20cm. Powiedzcie mi jak to sie moglo stac? Nie wpadlem w zadna dziure. Szyba byla wymieniana przez speca w lipcu za co wybuliem 400zl i nie usmiecha mi sie znowu wywalac kasy. Jutro dzwonie do goscia i moze nakrece go na reklamacje. A wogole jest gwarancja na takie szyby i jesli tak to na jaki okres? Tak sobie mysle moze to jakas gowniana podroba byla i pekla, co myslicie?
Kiedys widzialem na forum temat o wymianie przedniej szyby, jakie kleje stosowac itp. Jak ktos wie gdzie to jest to niech wysle link bo szukajka nie dziala.
Kurde dmucham na goferka a on mi taki numer odwalil :foch:



Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » śr lut 28, 2007 21:59

Cubus, ogladales dokladnie te szybe przed montazem ? Bo wiesz, gosciu napewno nie bedzie chetny do reklamacji i Ci pewnie powie ze wjechales w dziure i raczej nici z reklamacji. W lipcu to minelo juz troche czasu na reklamacje....


Wg mnie to szyba musiala byc juz uszkodzona przed montazem lub podczas montazu...



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » śr lut 28, 2007 22:04

Cubus pisze:. A wogole jest gwarancja na takie szyby i jesli tak to na jaki okres? T
jesli to była nowa szyba to na pewno jest gwarancja!!! co do produktu i usługi!!! nie masz uszkodzenia mechanicznego więc wal do niego bez żadnych skrupułów! tym bardziej jak on ją montował ale musisz miec kwit oczywiście



Cubus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 24, 2006 23:04
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Cubus » śr lut 28, 2007 22:17

Szyba byla nowa i dobrze sie jej przyjrzalem, szczegolnie wlasnie ranty. Juz czuje ze beda jutro nerwy jak do niego zadzwonie. Kumpel mi powiedzial ze mogly byc jakies naprezenia jak auto sie wyginalo na drodze ale to chyba jest normalne i dlatego kleja szyby na taki jakby silikon zeby pracowala. Przeciez nie jezdzi sie tylko po gladkim. Nie moge pojac dlaczego pekla. Wieczor mam zrypany



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » śr lut 28, 2007 22:18

Wieczor mam zrypany
- wierzę ci ale głowa do góry !!! :bigok:
masz czas musisz dobrze za argumentowac (panie jechałem i streliła nie ma zanku kamienia czy czegos i odrazu mu powiedz po nie całym roku zeby szyba poszła ???!!!!! tak sama od siebie ???nie daj sobie nic wcisnąc musisz podjąć walke ! o swoja badz co bądz kasę
POWODZENIA :pub:



Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » śr lut 28, 2007 22:34

Cubus pisze:Szyba byla nowa i dobrze sie jej przyjrzalem

to pod warunkiem posiadania rachunku to masz jakas szanse.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 224 gości