Mokra podsufitka - dziura w dachu ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

acid69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn lut 26, 2007 14:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Mokra podsufitka - dziura w dachu ???

Post autor: acid69 » śr lut 28, 2007 09:29

witam
golf mk3 kombi tdi
jak w temacie , po ostatnich opadach zauważyłem ,że mam mokrą tapicerkę przy daszku przeciwsłonecznym prawym ( przy słupku ) , podejrzewam ,że cieknie ze śruby mocującej reling , ale nie wiem jak zrzucić podsufitkę , może ktoś to robił , byłbym wdzięczny za wskazówki ( nie chcę pourywać plastików )
pozdr.
Ostatnio zmieniony śr lut 28, 2007 13:19 przez acid69, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
camelmk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: wt gru 07, 2004 21:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: camelmk » śr lut 28, 2007 12:35

a masz szyber? Bo moze cieknie z wezyka odprowadzającego wodę z szyberdachu - Podsufitki nie ściągałem to w tym temacie się nie wypowiem :(


w sumie 200 KM

acid69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn lut 26, 2007 14:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: acid69 » śr lut 28, 2007 12:44

witam
nie mam szyber dachu ( jest za to klima :grin: )



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Re: Mokra podsufitka - dziura w dachu ???

Post autor: Gitner » śr lut 28, 2007 13:23

acid69 pisze:podejrzewam ,że cieknie ze śruby mocującej reling , ale nie wiem jak zrzucić podsufitkę , może ktoś to robił , byłbym wdzięczny za wskazówki ( nie chcę pourywać plastików)
Najpierw zdejmij relingi. Wewnatrz auta po bokach w podsufitce masz okragle zaslepki (3 na strone) Pod nimi sa sruby. Po zdjeciu relingow sprawdz stan uszczelki - bo to pewnie jej wina. Jesli chcesz zwalic cala tapicerke to zaczynasz od zdjecia bocznych plastikow slupkow. Nie musisz calych sciagac, wystarczy odpiac sama gore abys mial dostep do srub ktorymi sa przykrecone gorne listwy trzymajace podsufitke, na pozostalych dlugosciach te listwy sa na zaczepy / spinki, ja przy pierwszym demontazu kilka spinek zepsulem, ale na pobliskim szrocie wyjalem z kilku VW z 20 prawie nowych spinek..

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

acid69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn lut 26, 2007 14:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: acid69 » śr lut 28, 2007 13:35

dziękuję
wezmę się za to dziś ,
jeśli uszczelka jest kiepska można jej pomóc silikonem ?



kalim74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw lis 02, 2006 19:07
Lokalizacja: głowno
Kontakt:

Post autor: kalim74 » śr lut 28, 2007 18:09

cześć.Ja miałem ten sam problem i okazało sie że woda cieknie mi po uszczelce od szyby.ściagnełem słupek i załatwiłem to klejem.teraz jest lux



BebOOczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw lut 22, 2007 10:25
Lokalizacja: Okolice BB
Kontakt:

Re: Mokra podsufitka - dziura w dachu ???

Post autor: BebOOczek » śr lut 28, 2007 18:17

acid69 pisze:witam
golf mk3 kombi tdi
jak w temacie , po ostatnich opadach zauważyłem ,że mam mokrą tapicerkę przy daszku przeciwsłonecznym prawym ( przy słupku ) , podejrzewam ,że cieknie ze śruby mocującej reling , ale nie wiem jak zrzucić podsufitkę , może ktoś to robił , byłbym wdzięczny za wskazówki ( nie chcę pourywać plastików )
pozdr.
Ze sie tak brzydko podepne do tematu mam taki sam problem jak kolega powyżej tylko z małymi wyjatkami...

golf 4 tdi i szyberdach BEZ ODPLYWOW!! cieknie mi spod pstryczka do szyberdachu cio tio moze byc?? peknieta uszczelka czy cus?? :blush:


[url=http://chomikuj.pl/?page=182332]Chomikuj ze mną[/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości