Czy to przegub ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

[mnet]zimny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 30, 2004 18:26
Lokalizacja: Rabka-Zdrój
Kontakt:

Czy to przegub ??

Post autor: [mnet]zimny » wt mar 29, 2005 16:21

Mam taki problem mianowicie jak jade i przy dużej prędkości skręce autkiem
w prawo to czuje jak coś strzela mi pod nogami. Jak jade prosto to nic nie strzela no i wogóle mi autko ściąga w prawo .Robiłem geometrie kół na przeglądzie i dalej mi ściąga autko w prawo auto nie jest bite bo patrzył mi kolega .Kumple gadają że to wina przegubu i dlatego mi ściąga auto w prawo
no i strzela pod nogami.Prawda to że to wina przegubu i ile taki przegub kosztuje ??.



Awatar użytkownika
Adam Polak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: sob mar 12, 2005 01:25
Lokalizacja: wojkowice
Kontakt:

Post autor: Adam Polak » wt mar 29, 2005 19:10

wszystko wzkazuje na uszkodzenie przegubu półosi trzeba jedynie zlokalizować który to przegub i nie pozostaje nic innego jak wymienić. ceny, to zależy czy chcesz orginał tutaj cena jest duża o ile się orientuję istniały dwa rodzaje przegubów w zależności od typu silnika twój silniczek 1,8 czyli przegub większy.możesz kupić nieorginalny cena około150pln.



[mnet]zimny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw wrz 30, 2004 18:26
Lokalizacja: Rabka-Zdrój
Kontakt:

Post autor: [mnet]zimny » wt mar 29, 2005 19:27

Aha rozumiem dzięki widziałem jakies przeguby na allegro do VW Golf oczywiście nie oryginalne ceny od 90 do 100 zł co sądzisz o takich przegubach na Allegro ??.



Awatar użytkownika
king66
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:56
Lokalizacja: chełmno, kuj-pom
Kontakt:

Post autor: king66 » wt mar 29, 2005 19:33

odnosnie przegubuow
to wiem ze jest kilka typow oslon gumowych na wew. jest inny do 1,3 b inny do 1,6TD i jeszcze inny do 1,8b chyba ze 3 albo 4 typy sa roznia sie rozstawem otworow na obwodzie...

ostatnio wymienialem przegub zewnetrzny w polo 93' 1,4D
w regenerowanych chcieli 180zl a w arpolu w toruniu sprzedali mi nowke za 153 zl i jak patrzylem na metke krajowy wyrob
narazie trzyma

aha jak bedziesz robil to nie zmarnuj obejmek tzn tak zebys wrazie czego mogl je drugi raz zalozyc
ja w nowym przegubie mialem zaciskowe (syf jakich malo, wogole nie trzyma) i zalozylem stare z zebami


tak naprawdę to tylko M-B W114280CE albo carrera911 72' ...oba mnie kręcą (MB, VAG, PORSCHE... reszta to podróba)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 388 gości