problem z mechanizmem przedniej szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Ziaro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr mar 22, 2006 19:42
Lokalizacja: krakow
Kontakt:

problem z mechanizmem przedniej szyby

Post autor: Ziaro » pt lut 23, 2007 21:03

:grin: mam pytanko zerwały mi sie zaczepy w przedniej szybie (elektrycznej) i po tej usterce pewnego dnia cos zaczeło strzelac szyba całkiem opadła i linki które poruszaja tą oto szyba krzywo sie nawinęły i uległy zniszczeniu. mam dostęp do takch linek to znaczy zrobia mi nowe ale czy da sie jakis je tam z powrotem nawinąc zeby to wszystko prawidłowo pracowało?? i jeszcze jedno czy te plastiki które prowadza szybe po prowadnicach da sie gdzies dokupic czy tylko serwis????? z góry dziekuje za pomoc pozdrówka!! Obrazek


Ziaro:-)

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » pt lut 23, 2007 21:32

Witam.
Coś mi się obiło o uszy, że krańcówka w mechanizmach MK4 potrafi się "uczyć" położenia szyby, ale nie pamiętam jak to sie robi. Nie wiem, czy nie przypadkiem 1-2-3 (?) krotne przesunięcie między skrajnymi położeniami.
Po 2 looknij na allegro wpisz w szukajce te słowa "zestaw naprawczy szyby VW" i powinny się pokazać jakieś kompletne zestawy plastikowych pierdół ale nie wiem, co jest tam do czego... :kac:
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
kovens
Lord GTI
Posty: 1279
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:26
Lokalizacja: Aschaffenburg

Post autor: kovens » pt lut 23, 2007 22:34

Ziaro,

mialem podobny problem z szyba od strony pasazera. pekła jakas plastikowa prowadnica, zamowilem na lewo kolesia z ASO, przyniósł od nich zestaw naprawczy i dalismy rade zrobic.

to co gosc ma tu to troche "mało" ale o te plastiki byla u mnie walka.



Ziaro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr mar 22, 2006 19:42
Lokalizacja: krakow
Kontakt:

Post autor: Ziaro » sob lut 24, 2007 14:06

no spoko dzięki właśnie znalazłem na necie tą sama ofertę tych plastików (prowadnic) i muszę je zakupić 80 zł to nie mało jak za takie gó... ale trzeba bo szybka na kołeczkach jest teraz podparta a idzie wiosna. pozdrówka


Ziaro:-)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 268 gości