Zarówka, ale w...kluczyku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Zarówka, ale w...kluczyku

Post autor: gixy » czw lut 22, 2007 00:51

Witam- to znow ja, znów tu:) :grin:
A teraz juz powaznie: słuchajcie- pierdoła, ale denerwujaca, a w sumie nad wyraz przydatna- mianowicie: chodzi mi o żarówkę (czy lampke) ta co jest w kluczyku-wiadomo, ze jak sie naciska na znaczek VW to ona sie powinna zapalic no i przydatne to w nocy czy wieczorami jest-zeby bez problemu w dziurke trafic(jakkolwiek by to nie brzmiało.. :jezor: :chytry: )
I ja mam problem taki ze ona po nacisnieciu- nie swieci. Bylem u zegarmistrza- popatrzyl, stwierdzil ze bateria dobra i zarowka tez- i on nie wie co jest nie tak.
A teraz najlepsze: teraz jak sa mrozy- i kluczyk mam przez jakies 5 min.na wierzchu- to jak zmarznie to...po nacisnieciu zarowka sie zapala...
O co moze Waszym zdaniem chodzic?


kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » czw lut 22, 2007 01:01

sprawdz te balszki dociskajace moze trzeba je bardziej podgiac u mnie balszki nie stykaly sie z bateria dlatego nei swiecilo sprawdz czy zaroweczka napewno jest dobra podlacz pod jakas inna bateryjke, cos poprostu zle styka


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » czw lut 22, 2007 09:23

falla_x pisze:sprawdz czy zaroweczka napewno jest dobra podlacz pod jakas inna bateryjke, cos poprostu zle styka
Tylko jej nie spal, pamiętaj że ta żaróweczka jest na 1,5V , czyli sprawdź najlepiej baterią paluszkiem.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Smalecwks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr sty 10, 2007 16:59
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Smalecwks » czw lut 22, 2007 11:32

u mnie te balszki styki po prostu zasniedzialy, przejechałem papierem ściernym i po kłopocie :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości