Zginęło podświetlanie deski i licznika:(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

baly2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 19, 2007 00:28
Lokalizacja: Gostyń

Zginęło podświetlanie deski i licznika:(

Post autor: baly2 » śr lut 21, 2007 22:38

Zginęło mi podświetlanie całej deski i licznika!!! Nie wiem co się stało i co robić, gdzie szukać? Bezpieczniki są ok bo wszystkie przeleciałem. Zauważyłem iż te pokrętło do robienia jaśniej ciemniej:) jest zablokowane i wogóle nie idzie nim kręcić. Może to być przyczyną???



Andrzej1963
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 17:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Andrzej1963 » śr lut 21, 2007 22:55

Przede wszystkim wyjmij cały przełącznik swiateł,jak wyjmiesz to będziesz widział za tym pokrętłem "ciemniej jaśniej" takie dwie blaszki u góry i od dołu- muszą mieć kontakt z materiałem do którego dolegają,mówisz,że pokrętło się nie rusza,może któraś z wspomnianych blaszek gdzieś utknęła na swoim torze przesuwu-łatwo to sprawdzisz. A jak nie będzie to to sprawdż jeszcze kable dochodzące do kostki włącznika,może któryś się obluzował lub wręcz ułamał.


Andrzej

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » czw lut 22, 2007 05:54

baly2 pisze: Może to być przyczyną???
Może i prawdopodobnie jest.Wyjmij dziada i rozbierz, powinieneś zobaczyć co jest nie tak.



baly2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 19, 2007 00:28
Lokalizacja: Gostyń

Post autor: baly2 » czw lut 22, 2007 21:17

Przyczyną jest to pokrętło! Dymi się z niego itd. Kupouję nowy a panowie za podpowiedzi dostają "pomógł".



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 484 gości