znacie golfa III 1,8 oznaczenie Mi z tyłu?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

znacie golfa III 1,8 oznaczenie Mi z tyłu?

Post autor: guti » śr lut 21, 2007 19:39

Jak wyzej, co za silnik tam siedzi , ile KM jakies dane tech? i prosze mnie nie odsylac do stronki z silnikami VW bo tam szukalem ale albo jestem slepy albo nie ma :D podobno ten silnik ma 74 KW a jedyne jakie znalazlem to nie pasowaly mi rocznikowo ( bo ten golf jest z rocznika 96-97, albo modelowo).pomozcie bo jutro z kumplem jade po takowa furke i chcialbym wiedziec jak najwiecej. Dzieki, punciki czekaja.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » śr lut 21, 2007 19:42

MI to oznaczenie wtrysku wielopunktowego
silnik ma 90 koników
masz gofra w wersji mexico lub usa

[ Dodano: 21 Lut 2007 18:43 ]
solnik ma pojemnosc 1,8


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr lut 21, 2007 19:52

ok , a po czym rozroznic meksykanca od amerykanca ?

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 6:53 pm ]
ogolnie czy to dobre silniki itd? na co uwazac ?ktorego lepiej brac jak cos ? Mexico czy Usa ? jakbym

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 6:54 pm ]
jak z czesciami naszymi europejslimi itd ? ciezko dostac ? ceny itd. ogolnie plusy i minusy takich autek ..


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » śr lut 21, 2007 20:01

a co chcesz kupic???
jeśli tak to poszukaj zwykłej europejskiej wersjii
w silniku 1,8MI są bodajże dwie sondy lambda jedna przed katem a druga za więc jeśli kat ci padnie to niestety będziesz zmuszony kupic nowy sprawny inaczej slnik będzie pracował w trybie awaryjnym (takie pierdoły o ekologi)
z blacharką większych problemów niema inna jest tylna klapa a raczej wnęka na rejestrację
i zderzaki ale to są kosmetyczne róznice mocowania takie jak w wersji euro
na meksyk były raczej słabo wyposażone (biedny kraj) na USA lepsze wypasy klima standard ale już poduchy lub ABS niekoniecznie


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr lut 21, 2007 20:09

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2303060 zobacz to , klapa ma normalna budowe, to ja juz sie pogubilem


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » śr lut 21, 2007 20:14

guti pisze:ok , a po czym rozroznic meksykanca od amerykanca ?

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 6:53 pm ]
ogolnie czy to dobre silniki itd? na co uwazac ?ktorego lepiej brac jak cos ? Mexico czy Usa ? jakbym

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 6:54 pm ]
jak z czesciami naszymi europejslimi itd ? ciezko dostac ? ceny itd. ogolnie plusy i minusy takich autek ..
Witam. ja mam od niedawna takiego golfa w wersji Mexico wieć za dużo o nim jeszcze nie wiem, a to co wiem to: pasek rozrządu taki sam jak w "normalnej" trójce zresztą inne paski tez.Filtry itp tak samo Elementy zawieszenia takie same jak u "innych" (przynajmniej to co do tej pory wymieniałem to wszystko pasowało) Sonda lambda jest tylko jedna.
PS klape mam taką jak w innych golfach



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr lut 21, 2007 20:17

mmarek, tez masz na wielopunkcie ? masz moze w nim LPG ? orientowales sie jaki gaz w razie czego zalozyc ? II czy III gen?


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » śr lut 21, 2007 20:20

guti pisze:mmarek, tez masz na wielopunkcie ? masz moze w nim LPG ? orientowales sie jaki gaz w razie czego zalozyc ? II czy III gen?
Tak też mam wielopunkta i na razie jeszcze nie zakładałem do niego gazu ale wiem że tutaj na forum jak sie nie myle to paww18 chyba taki jego nick na pewno ma założony do niego gaz. Musiałbyś na priva do niego zagadac chyba że sie odezwie na forum ;)



Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » śr lut 21, 2007 20:22

zobacz on nawet poduch niema !!!!
za tą cenę spokojnie znajdziesz goferka z ABS poduchami klimą i pełną elektryka!!!
a ta klapa świadczy że kufer był bity i włożona została klapa od wersji euro
zajrzyj do mojego tematu na stronę 6 i zobacz co ja kupiłem za 9 700PLN +opłaty
kliknij w obrazek w moim podpisie


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr lut 21, 2007 20:31

oceniajcie Panowie oceniajcie , jutro jade go sam obejrzec, ja tego nie kupuje bo mnie nie stac , ale kumpel passata sprzedal i jade z nim po to niby "cudo" , juz pół Polski zwiedzimy niedługo :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » śr lut 21, 2007 20:36

marek2907 pisze:zobacz on nawet poduch niema !!!!
za tą cenę spokojnie znajdziesz goferka z ABS poduchami klimą i pełną elektryka!!!
a ta klapa świadczy że kufer był bity i włożona została klapa od wersji euro
zajrzyj do mojego tematu na stronę 6 i zobacz co ja kupiłem za 9 700PLN +opłaty
kliknij w obrazek w moim podpisie
mnie zawsze zastanawiała ta klapa bo np na ebay-u amerykanskim jest z kwadratową tablicą ale wydaje mi sie że robili tez amerykanskie wersje na rynek europejski z "normalną" klapą bo: typowy amerykański golf ma licznik wyskalowany w milach a mój jest w kilometrach a małymi literkami w milach gdzie w typowo amerykańskiej wersji jest na odwrót, pozatym wskaznik temp jest w amerykancach jest w innych jednostkach.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr lut 21, 2007 20:37

wszelkie za i przeciw mile widziane , juz wiem ze cena za wysoka jak na wyposazenie , ale czy mozna definitywnie stwierdzic ze cos bylo z nim nie tak ze ta klapa jest inna ? nie wiem czy to dziwne ale wczesniej tez mial identycznego golfa , ta sama wersja itd , i klapa byla taka sama jak w tym obecnym ,


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » śr lut 21, 2007 20:46

guti pisze:wszelkie za i przeciw mile widziane , juz wiem ze cena za wysoka jak na wyposazenie , ale czy mozna definitywnie stwierdzic ze cos bylo z nim nie tak ze ta klapa jest inna ? nie wiem czy to dziwne ale wczesniej tez mial identycznego golfa , ta sama wersja itd , i klapa byla taka sama jak w tym obecnym ,
Na pewno nie mozna stwierdzić że cos z nim było nie tak bo nawet na polskim allegro spotkałem z "normalna" klapą... no chyba ze wszystkie były bite w tył :)



Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » śr lut 21, 2007 20:56

żeby definitywnie sprawdzić czy nie był bity trzeba zrobic pomiar punktów bazowych podłogi
guti, jeśli lubisz kolegę to odadź mu kupno tego gofra chociażby ze wzgledu na cenę


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości