Delikatne wgniecenie co z tym zrobić?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kolibera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn paź 23, 2006 00:45
Lokalizacja: warszawa

Delikatne wgniecenie co z tym zrobić?

Post autor: kolibera » wt lut 20, 2007 16:06

No wiec tak nie bardzo wiedziałam gdzie umiescic ten temat wiec wielkie soory jakby co to mnie przeniesc tam gdzie trzeba.
Posiadam mk3 w wersji 3D. W tylnich drzwiach mam wyczuwalne dołki pod reka i widac je pod kątem padania światla oraz ryse na okolo 10 cm z tego co sie orientuje ryse da sie usunac pasta polerska ale co z tymi wgnieceniami strasznie mnie to denerwuje.
Gdzie nie pojechalam do blacharza to mowia szpachla i malowanie calego elementu.
Boze zlituj sie , pytalam sie czy nie da sie tego na przyssawki wyciagnac bo to w sumie nic wielkiego to mowią ze nie az wierzyc mi sie nie chce. Dodam ze naprawde dolek jest wyczuwalny pod reka. Prosze o jakies rady.



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » wt lut 20, 2007 16:58

kolibera pisze:ryse da sie usunac pasta polerska
tak, jeśli nie jest przetarte do podkładu. Jeśli widać podkład spróbuj kredek woskowych w kolorze lakieru.
kolibera pisze:mowia szpachla
raczej tak, bo jeśli nawet to wyklepiesz, to pozostaną nierówności, albo wybrzuszenia w przeciwną stronę. Proponuję Ci nie zwracac na to uwagi, tym bardziej,że jesli blacharz ci spaprze, to napewno rdza wyjdzie szybciej,niż gdybyś tego nie naprawiał.



GENGUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt lut 16, 2007 14:21
Lokalizacja: krasnik

Post autor: GENGUS » wt lut 20, 2007 17:01

Jasne kolega ma racje da sobie spokoj zostaw ten dolek w spokoju nie ma idealnego auta ja tez mam kilka dolkow ale sie tym nei przjmuje rzdza ci wyjdzie jak blarzach spieprzy robote...

[ Dodano: 20 Lut 2007 16:03 ]
a wgniecenia tak latwo nie wyciagniesz mozna by sprobowac przyssawka labo z drugiej strony czyms wybic lekko ale moze ci lakier peknac i lipa wtedy bedziesz musial juz pomalowac...



Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: untaztood » wt lut 20, 2007 17:34

a ja mam tylne prawe i lewe drzwi wgniecione :) Mialem je robic, ale dzieki temu samochod wyroznia sie swoja symetrią :)



Awatar użytkownika
kolibera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn paź 23, 2006 00:45
Lokalizacja: warszawa

Post autor: kolibera » wt lut 20, 2007 22:28

no rozumiem ale mnie to na maksa wkurza



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » wt lut 20, 2007 23:18

stonefree pisze:gdybyś tego nie naprawiał
naprawiała oczywiscie.Przepraszam Cie bardzo :kwiatek:



greg

Post autor: greg » wt lut 20, 2007 23:19

kolibera pisze:no rozumiem ale mnie to na maksa wkurza
zmień nastawienie- pomyśl że jak masz 1 dołęk to więcej nie będzie, a tak - ja pomalowałem auto i po tygodniu mi czerwony maluch cały bok rozwalił (fakt - wtedy jeszcze miałem duzego fiata anie golfa wi8eć bólu nie było - rozterki też)



Awatar użytkownika
kolibera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn paź 23, 2006 00:45
Lokalizacja: warszawa

Post autor: kolibera » wt lut 20, 2007 23:26

stonefree, no problem przyzwyczajona do pomyłek jestem.greg, zawsze mozna poczekac az ktos mi przylozy ale to nie wyjscie i nie taki tok myslenia. No cóż my baby juz tak mamy patrzymy na wyglad a facetowi skoleji zalezy na tym by w serduchu i mechanice wszystko gralo. Jak mam dac se spokoj jak wiem ze to nie moja wina ktos mnie tak uraczyl a druga sprawa jak jest umyty i na woskowany to dopiero to widac ehhhh albo sie pogodzic albo walczyc ja naleze do upierdliwych osob.



greg

Post autor: greg » wt lut 20, 2007 23:31

kolibera, nie no fajnie że chcesz mieć ideał z wierzchu - tylko ja jak przyprowadziłęm golfika z niemiec i naprawiłem to mi ktoś na parkingu drzwiami zrobił ślad na boku i to bardziej bolało niż jakiś dołek który był po poprzednim właścicielu. Dla mnie ważniejsze to to zeby w bagazniku było czysto, opony ok, hamulce ok, a czy ma jakiś dołek ... jakbym miał nówkę z salonu to bym skakał dookoła może z miesiąć ale po tym co robię terenówką w pracy i rysy powstaja bo się nie da ominąć to juz przywykłem



sylwekzyla
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:39
Lokalizacja: CMG

Post autor: sylwekzyla » wt lut 20, 2007 23:32

Ściągnij tapicerke, weż miękką gąbke i wypchnij to. Jeśli będziesz miała odrobine szczęścia to nie będzie śladu. :D



Awatar użytkownika
kolibera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn paź 23, 2006 00:45
Lokalizacja: warszawa

Post autor: kolibera » śr lut 21, 2007 00:35

dzieki wszystkim za dobre rady i pomoc... narazie zostawie jak jest zobaczymy czy da sie zyc :bigok: a jak mnie szybciej krew zaleje to nie ma zmiluj ... prawde mowiac chyba wole zeby bylo tak jak jest niz mam go szpachlowac ale z drugiej strony ciekawe ile on ma szpachli tak naprawde na sobie :bajer:



Awatar użytkownika
JayT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 715
Rejestracja: sob mar 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Zbąszynek (FSW)
Kontakt:

Post autor: JayT » śr lut 21, 2007 01:10

sylwekzyla pisze:Ściągnij tapicerke, weż miękką gąbke i wypchnij to. Jeśli będziesz miała odrobine szczęścia to nie będzie śladu. :D
A jeśli będzie miała odrobinę nieszczęścia, to zamiast wklęsłości zrobi się wypukłość i lakier pęknie na dodatek :bajer:
Ja tez mam wgniecenia na moim Goferku - i jakoś z tym żyję:
Obrazek
Moja rada - zostaw tak, jak jest i kup sobie jakiś fajny gadżet do autka na poprawę humoru :wink:


Moje VWozidło spala średnio: Obrazek i Obrazek

Awatar użytkownika
kolibera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn paź 23, 2006 00:45
Lokalizacja: warszawa

Post autor: kolibera » śr lut 21, 2007 01:20

JayT, ;) juz o tym myśle



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » śr lut 21, 2007 15:50

kolibera pisze:my baby juz tak mamy patrzymy na wyglad
My faceci też patrzymy na wyglad. Tylko nie koniecznie samochodów :-"



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości