podłoga MK3 3d a 5d- taka sama??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » ndz lut 11, 2007 12:37

conradozz pisze:na wypasie climatronic, full elektryka, 2 x PP, coś w rodzaju pół-kebełków- podobno
super, trzeba się tylko upewnić że sprężarka pasuje. Nie wiem jak się ma w benzyniaku kluma do silnika, ale u mnie jest tak, że coś jest połączone ze sterownikiem silnika, albo z czujnikiem połoenia pedału gazu i przy mocnym wciśnięciu gazu klima się wyłącza na chwilkę :bigok: Nie czuć więc straty mocy w tym momencie. Ale w czasie delikatniejszej jazdy, łagodnego rozpędzania, mimo 90 koników czuć klimę pod nogą i to bardzo. Ale tak, czy inaczej warto :) Będziesz musial dokupić łapy do sprężarki i inny pasek wielorowkowy. I oczywiście nabić ;)
conradozz pisze:ze na takim wypasie oddałby za 3 tys z
Jeśli kompletne Vectry z tych roczników z takim samym wypasem są za 4500-5500 to tym bardziej Golf bez silnika :) za 3 tys.
conradozz pisze:zostają części, które juz do mojego kupiłem i na które nie miałbym prawdopodobnie nabywcy- na same częsci niemówiąc już o reszcie mojego golfa
No jak nie? Wystawiasz w okazyjnych senach na Allegro i już. Szybko zejdą. Wszystko pojedynczo, każdą z osobna (dodając w opisie, że masz inne częśći i zdjęcie całego auta ;) )
conradozz pisze:no ale zobacze w jakich to pieniądzach będzie ta buda..
Dawaj max 3500 przecież to buda bez silnika i bez opłat, do tego w wersji lustrzanej ;) Proponuj gościowi 3 tys. On i tak nie dał więcej niż 200 funtów za kpl auto.
Pozdrawiam.



djmathew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:06
Lokalizacja: SIEDLCE
Kontakt:

Post autor: djmathew » wt lut 20, 2007 23:05

Witam! Jakby kogos interesowaly czesci karoseri, blacharskie, mechaniczne czy kazde inne to mam tego sporo. Masowo rozbieram golfiki na czesci. Jestem z Siedlec. 602282055



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości