Co trzeba wymienic

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lukasz19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 10:16
Lokalizacja: Kleszczów
Kontakt:

Co trzeba wymienic

Post autor: Lukasz19 » ndz lut 18, 2007 19:47

Witam diagnosta mi powiedział ze mam luzy na wachaczach w swoim golfie 3 i że nie trzyma zbieżności.W tym przypadku co musze wymienic????????????????



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » ndz lut 18, 2007 20:41

masz do wymiany dwie tulejki metalowo gumowe , przednią i tylnią , oreaz masz tam jeszcze sforzeń zwrotnicy , to jest komplet na jeden wachacz , koszt niewielki więc pasuje wymienić wszystko w obu wachaczach



johan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 25, 2007 17:36
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: johan » pn lut 19, 2007 14:05

miś fazi ma rację do tego wymienił bym jeszcze końcówki drąrzków koszt ok 30 zł za sztukę są dwie i temat zawieszenia masz praktycznie zamknięty niestety trzeba sprawdzić geometrię ( zbierzność)



Awatar użytkownika
wojciche
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:07
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: wojciche » wt lut 20, 2007 21:17

święta racja wymień tuleje metalowo-gumowe co do końcówek drążków kirowniczych o zalezy od zużycia. Kosz części jest naprawdęniewielki


nie ma to jak VW

adam aa22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt lis 17, 2006 13:40
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Post autor: adam aa22 » śr lut 21, 2007 00:01

Kolego jesli moge Ci doradzic to tuleje tylne kup sobie od opla vectry a srednica ta sama nie pamietam dokładnie ale chyba 60 mm. Te od vectry sa duzo masywniejsze, sa oblane guma dookoła i o wiele dłuzej wytrzymuja, trzeba tylko te wewnetrzne troche skrócić, z jednej strony o 3mmm a z drugiej o 5-6 mm. Wyczytałem to gdzies na forum zrobiłem tak u siebie u mam spokój. zrobiłem już jakies 20 tys i na razie wszystko gra!!

[ Dodano: 20 Lut 2007 23:06 ]
Kolego jesli moge Ci doradzic to tuleje tylne kup sobie od opla vectry a srednica ta sama nie pamietam dokładnie ale chyba 60 mm. Te od vectry sa duzo masywniejsze, sa oblane guma dookoła i o wiele dłuzej wytrzymuja, trzeba tylko te wewnetrzne troche skrócić, z jednej strony o 3mmm a z drugiej o 5-6 mm. Wyczytałem to gdzies na forum zrobiłem tak u siebie u mam spokój. zrobiłem już jakies 20 tys i na razie wszystko gra!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 313 gości