PROBLEM Z SZYBA W MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

atos44a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt mar 25, 2005 20:51
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

PROBLEM Z SZYBA W MK3

Post autor: atos44a » ndz mar 27, 2005 14:21

Mam mk3 (5 drwi) i przednia szyba od strony pasazera ciezki sie otwiera a gdy ja chce zamknac to cos tam przeskakuje i musze ja reka do gory ciagnac. Dodatkowym problemem jest to ze golfika mam 2 miechy i nie wiem jak tapicerke z tych drzwi sciagnac bo juz prawie mi sie udalo ale jakis jeden zaczep zostal i nie moglem go odczepic. Prosze o pomoc



sweden
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 13:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: sweden » ndz mar 27, 2005 15:05

z szyba to nie mam pojecia, ale jak zdejmiesz boczkek to pewnie zobaczysz co sie dzieje, a jak ja zdjac masz ladnie wytlumaczone w ksiazeczce do pobrania :) takze ssij :bigok: w kazdym razie musisz najpierw wykrecic rygielki, zdjac korbke, delikatnie podwazasz i wszystko ladnie powinno wychodzic :), a jak poszukasz czegos w opcji szukaj to napewno tez znajdziesz cos na forum. Pozdrawiam



mir29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn lis 22, 2004 23:39
Lokalizacja: Tarnowskie Gory
Kontakt:

Post autor: mir29 » ndz mar 27, 2005 16:14

Mam ten sam problem od strony kierowcy.Musisz sciagnac rygielek,korbke od szyby i odkrecic dwie srubki ktore sa w uchwycie za ktory ciagniesz drzwi.U mnie zajechal sie ten caly slimak i niestety jest on nie rozbieralny,Ty swoj sprobuj przesmarowac moze jeszcze bedzie dzialal,a jeslinie to masz wydatek rzedu 150zl bo tyle kosztuje caly mechanizm z prowadnicami....ta cena to jest za podrubke w sklepie bo na zlomie alboa na gieldzie chca tyle samo za urzywke.



atos44a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt mar 25, 2005 20:51
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: atos44a » ndz mar 27, 2005 18:21

drzwi juz rozkrecilem. Teraz sprawdze stan mechanizmu :satan:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości