Centralny na pilot

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Piter20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr gru 20, 2006 21:55
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Centralny na pilot

Post autor: Piter20 » sob lut 17, 2007 22:42

Witam! Zamierzam kupic sterownik do centralnego zamka i alarm, mam na oku cos takiego http://moto.allegro.pl/it...niki_inne_.html Mój golf 3 posiada fabryczny centralny ale niestety na kluczyk, jest takze domykanie szyb i alarm uniemożliwiajacy uruchomienie silnika, natomiast chciałbym zamontowac alarm ktory bedzie czuwał nad tym co sie dzieje w srodku samochodu czyli jakies czujniki ruchu bym potrzebował bo ostatnio ukradli mi radio:( Chciałem zapytac czy ten zestaw jest dobry? I czy ktos juz moze kupował taki zestaw?? i czy trudne jest podłączenie takiego zestawu?? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam



swz_bdg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sob lut 17, 2007 19:03
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: swz_bdg » sob lut 17, 2007 22:50

ja zinstalowalem czujnki ruchu i alarm czujnki sa dobre polecm ale frajer montujacy mi alarm powiedzial ze mam orgnalny centralny bo chcalem zakladac myslalem ze nie mam go powedzal m ze wymienil mi pompke zalaclem 600zl ale centralny mi sie nie zamyka raz sie zamknie raz nie ciekawe co pajac spiepszyl w pon go zbeszczeszcze za moje nerwy a ma m jeszcze zlozyc antene elektryczna z allegro cobaczymy co zdziala.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lut 17, 2007 23:00

Piter20 pisze: Zamierzam kupic sterownik do centralnego zamka i alarm, mam na oku cos takiego http://moto.allegro.pl/it...niki_inne_.htm
link jest wadliwy, wkleiłeś tekstowo skrócony z kropkami. Te tańsze alarmy z allegro są podobne i każdy chwali co ma. Ja mam Magikara i też chwalę. Fabryczny alarm nie koliduje z dokładanym, możesz zakładać. Większość alarmów ma czujniki ruchy ultradźwiękowe i wstrząsowy jedno lub dwustrefowy. Ja bym polecał zamiast ultradźwięków mikrofalowy czujnik ruchu, bo go nie widać, ciut droższy. O montażu na tym forum znajdziesz wszsystko


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Piter20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr gru 20, 2006 21:55
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Post autor: Piter20 » sob lut 17, 2007 23:16

A gdzie znajduje sie centralka tego centralnego zamka fabrycznego w aucie?



kinek86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: śr lis 29, 2006 13:25
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: kinek86 » sob lut 17, 2007 23:59

centralka znajduje sie w bagazniku przynajmniej u mnie tak jest!!


Krzysiek

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » ndz lut 18, 2007 01:46

kinek86 pisze:centralka znajduje sie w bagazniku przynajmniej u mnie tak jest!!
Pod prawa lampa. Wygodniej jednak jest chyba podpiac sie przy lewym slupku. Zawsze blizej do podpiecia kierunkowskazow itp.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 238 gości