Problem ze skrętem w lewo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

JarekWons26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 09, 2007 18:38
Lokalizacja: Lubuskie

Problem ze skrętem w lewo

Post autor: JarekWons26 » sob lut 17, 2007 21:15

Witam i licze na pomoc:))) mam problem w aucie ze wspomaganiem kierownicy.przy skręcie w prawo autko skręca idealnie natomiast przy skręcie w lewo wkładam troche więcej siły.dzisiaj zmieniłem pompe wspomagania bo stara strasznie wyła,na urzywaną ale dobrą(no bynajmniej cicho chodzi).Po wymianie auto w prawo skręca jeszcze lżej,w lewo jusz lepiej ale dalej nie tak dobrze jak w prawo.kolumna kierownicza była wymieniona gdzieś rok temu(tesz urzywana)ale dobra:))) Czy miał ktoś kiedyś w aucie taki problem jak ja?? Jaka morze być przyczyna?? POMOCY!



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » sob lut 17, 2007 21:29

Może geometria zawieszenia do roboty



JarekWons26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt lut 09, 2007 18:38
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: JarekWons26 » sob lut 17, 2007 21:57

stonefree pisze:Może geometria zawieszenia do roboty

ale przy geometri zawieszenia sciągało by mnie chyba na bok-tak mi sie wydaje:)problem jest nawet jak krece kołami w miejscu



Awatar użytkownika
surivek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt mar 21, 2006 00:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: surivek » ndz lut 18, 2007 21:43

mialem ten sam problem, po pierwsze sprawdz czy masz dobrze wycentrowane felgi, jezeli czujesz wiekszy opor nawet przy niewielkiej predkosci to wydaje mi sie ze geometria kol do ustawienia, mialem ten sam problem z pompa ale nie wymienialem jej tylko wymienilem płyn, swiszczenie ustalo, jednak uklad ciagle mi sie zapowietrzał, teraz wszystko sie uspokoiło samochod jedzie prosto i nie ma roznicy w oporze kierownicy podczas skretu w prawo i w lewo.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 394 gości