zawieszenie tyl mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw cze 15, 2006 11:20
Lokalizacja: opole

zawieszenie tyl mk2

Post autor: kajtek » czw lut 15, 2007 08:33

witam mam takie male pytanie czy pod sprezynami tylnymi sa jakies poduszki ktore sie wymienia?dokladnie chodzi mi o dol i gore sprezyny,zadaje takie pytanie poniewaz zdiolem u siebie kolo i zadnych poduszek tam niema pod sprezyna i jak najade na jaka dziure to strasznie tlucze,jesli zrobilem jakies blendy w tekscie to przepraszam dzienki.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw lut 15, 2007 09:11

na dole sprężyna siedzi tylko na talerzu, a u góry jest zestaw gumek i talerzyków
Obrazek


:-k ...

kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw cze 15, 2006 11:20
Lokalizacja: opole

Post autor: kajtek » czw lut 15, 2007 09:20

ok dzienki za podpowiedz



Awatar użytkownika
GENE
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: pt mar 25, 2005 22:22
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: GENE » czw lut 15, 2007 21:08

kajtek od góry jak włożysz amortyzator w tylni kielich nakładasz metalową wytąłczaną podkładkę tą nie opisaną na fotce misiek10111, na nią zakładasz górny pierścień łożyskowy (gumową poduszkę tą mniejszą, wieksza idzie od spodu kielicha), pózniej kolejna wyłoczona podkładka trochę większa od tej nie opisanej (kształt mają taki sam te dwie wytłaczane podkładki, różnią się wielkością), na to nakrętka (druga) i następnie (tego nie ma na fotce) szeroki talerz zabezpieczający całe mocowanie od gory i trzecia nakrętka. Na koniec gumowa osłona na kielich.


VWpower Golf

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw lut 15, 2007 22:58

GENE mi tego nie mówić mówić ja to wiem :chytry: :hmm:


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 269 gości