[mk3] Montaż siłownika w tylnej klapie - POMOCY !!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szklarek

[mk3] Montaż siłownika w tylnej klapie - POMOCY !!!

Post autor: szklarek » śr mar 23, 2005 20:40

Witam czy ktos z Was ma otwierana klape od środka ? Nie pytam co trzeba bo wszystko wiem tylko nie mam zielonego pojęcia jak zamontować siłownik żeby to działało. Może ktoś mi pomoże ? a w ogle to byłoby zajebiście gdyby miał jakieś foty :) pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw mar 24, 2005 19:47 przez szklarek, łącznie zmieniany 1 raz.



k2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 03:59

Re: [mk3] Tylna klapa otwierana od środka.

Post autor: k2 » śr mar 23, 2005 21:01

szklarek pisze:Witam czy ktos z Was ma otwierana klape od środka ? Nie pytam co trzeba bo wszystko wiem tylko nie mam zielonego pojęcia jak zamontować siłownik żeby to działało. Może ktoś mi pomoże ? a w ogle to byłoby zajebiście gdyby miał jakieś foty :) pozdrawiam
w alarmie jak zakladalem z centralnym gosc zapromonowal mi za dodltkoe 30zł zorbie slownika na klape, czyli jest otwierane z pilota czyli i rownie moge ja od srodka ja otwerac, a nawet siedzac za kierownica.

Po co ci otweranie kampy od srodka?



szklarek

Post autor: szklarek » czw mar 24, 2005 01:10

jest mi obojetne czy to bedzie ze środka czy z pilota :) chodzi mi tylko o ta jak zamontowac tam ten silownik ! chce zaspawac tylna klape i musze ja potem jakos otwierac :) stad moje pytanie :)



szklarek

Post autor: szklarek » czw mar 24, 2005 19:49

nikt nie montowal ? :(



Awatar użytkownika
Piotro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: sob paź 30, 2004 02:19
Lokalizacja: S-ce Śląskie
Kontakt:

Post autor: Piotro » czw mar 24, 2005 21:41

ja tego jeszcze nie montowalem, ale przygladalem sie... no i silownik trzeba przyczepic do takiego ciegna ktore otwiera klape. Jak tam zajrzysz i poprobojesz to zobaczysz o ktory mi chodzi. Fajne jest to ze nawet jak klapa jest zamknieta kluczykiem to pociagniecie tego ciegna otwiera klape.



szklarek

Post autor: szklarek » pt mar 25, 2005 01:17

to, że do tego cięgna to ja doskonale wiem :) chodzi mi jak ten siłownik tam zmieścić i jak go do klapy przymocować :p



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości