czy to możliwe

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Robs
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: pn paź 03, 2005 21:02
Lokalizacja: Lędziny
Kontakt:

Post autor: Robs » wt lut 13, 2007 00:25

fix123 pisze:jutro sprwdze ale jeszcze słyszłem że jak wąż który dochodzi do chłodnicy jest goracy tzn ze termostat jest popsuty czy to prawda...jaki płyn trzeba walc potem i gdzie jest termostat gdzie go znajde??
Sprawdź najpierw czy czujnik temperatury dochodzi do pionu i sie utrzymuje czy też dochodzi np do trzeciej kreski oraz czy wąż idący od chłodnicy do silnika jest zimny bo jeżeli jest zimny to nie masz obiegu i należałoby zająć się termostatem który jest po prawej stronie pod kopułką (jak stoisz przed silnikiem)
Dodatkowo zwróć uwagę czy przypadkiem nie masz zaciętej linki od ręcznego.
Jeżeli hamulec ręczny nie był używany a ty go zaciągnołeś to może linka jest na tyle zapieczona że hamulec nie puścił (znam też przypadki że przymarzło :) )



fix123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 12:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: fix123 » wt lut 13, 2007 08:59

Robs pisze:
fix123 pisze:jutro sprwdze ale jeszcze słyszłem że jak wąż który dochodzi do chłodnicy jest goracy tzn ze termostat jest popsuty czy to prawda...jaki płyn trzeba walc potem i gdzie jest termostat gdzie go znajde??
Sprawdź najpierw czy czujnik temperatury dochodzi do pionu i sie utrzymuje czy też dochodzi np do trzeciej kreski oraz czy wąż idący od chłodnicy do silnika jest zimny bo jeżeli jest zimny to nie masz obiegu i należałoby zająć się termostatem który jest po prawej stronie pod kopułką (jak stoisz przed silnikiem)
Dodatkowo zwróć uwagę czy przypadkiem nie masz zaciętej linki od ręcznego.
Jeżeli hamulec ręczny nie był używany a ty go zaciągnołeś to może linka jest na tyle zapieczona że hamulec nie puścił (znam też przypadki że przymarzło :) )
no włąsnie kreska nie jest dokałdnie w pionie jest troche jej brakuje do pionu...pozdr

[ Dodano: 13 Lut 2007 08:33 ]
a reczny nie myśle ze nie ma z nim problemu bo jak byłby zaciągnięty to słyszłam bym ze mi trze....

[ Dodano: 13 Lut 2007 08:47 ]
kto może mi opiasc jak dokładnie wykrecic ten termostat gdzie on jest jak sprawdzić no i jaki i gdzie płyn trzeba wylać po tem wlac ??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości