wskaźnik paliwa mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

z_a_c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 15:02
Lokalizacja: Poznań

wskaźnik paliwa mk2

Post autor: z_a_c » czw mar 24, 2005 20:18

Witam! To, że ta wskazówka paliwa chodzi bardzo wolno, to do tego idzie się jakoś przyzwyczaić ale mam takie 2 pytanka :
Podczas jazdy wskazuje mi trochę więcej paliwa a na postoju mniej, kiedy jest dokładniej???
Jak wskaźnik zaczyna schodzić na czerwone pole to ile jest jeszcze orientacyjnie benzyny w baku? Ile da się jeszcze zrobić km?



Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » czw mar 24, 2005 20:58

W mojej mk III tez czasem dzieja sie dziwne rzeczy ze wskaznikiem paliwa na postoju jest mniej a podczas jazdy wiecej paliwa, a jak wchodzi na czerowone to jest napewno okolo 5 litrow ale moze tez byc wiecej.



Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » czw mar 24, 2005 22:44

Czerwone pole = tankuj jak najszybciej. Raz przejedziesz 50 a drugi 10km, Kontrolka rezerwy by sie przydala...



skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » czw mar 24, 2005 23:03

U mnie jest tak 10litrow w baku-pokazuje mi rezerwe.Nie chce mi sie szukac przyczyny i tak jezdze na gazie(niestety).


Wielki projekt....rozpocznie sie latem !

Hoover
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: wt paź 12, 2004 16:09
Lokalizacja: VaWa VaWer

Post autor: Hoover » pt mar 25, 2005 13:32

Jak wskazówka wejdzie na czerwone pole to tankuj w miare jak najszybciej, nie ma co jezdzic na resztkach



Awatar użytkownika
aluxiv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 23, 2005 13:28
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Kontakt:

Post autor: aluxiv » czw mar 31, 2005 01:12

wg ksiazki serwisowej przy "dotknieciu"wskazowki pola rezerwy jest w baku 10 l ale tak moze i bylo przy wyjezdzie z fabryki...dzis Twoj golf ma conajmniej 13 lat wiec wiesz....

a co do wolnego ustalania sie pozycji-to tez jest normalne i w ksiazce obslugi to opisali jako stan wlasciwy(a chyba drazni kazdego uzytkownika)
niestety nie mam pojecia kiedy wskazuje dokladniej-czy przy jezdzie czy na postoju wiec moze profilaktycznie przyjmij wartosc minimalna za prawdziwa(a sie nigdy w trasie nie zdziwisz ze auto stanelo :) )



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości