Wyciek oleju z bagnetu i czujnika ciśnienia.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » ndz lut 11, 2007 15:32

trzeci.p, fredy1, sprawdzie to http://vwgolf.pl/porady/odma/



luckash
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: czw gru 08, 2005 19:55
Lokalizacja: Bartniczka
Kontakt:

Post autor: luckash » ndz lut 11, 2007 15:36

greg, zgodzę sie z Tobą ale na moje to powinno bagnet wypchnąć skoro jest odma zapchana ale mogę sie mylić :pub:



trzeci.p
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 14:28
Lokalizacja: Rawa Maz

Post autor: trzeci.p » ndz lut 11, 2007 15:51

Dzięki chłopaki. Już myślałem że to coś poważnego. Dziś to chyba za późno, ale jutro się zabiore za czyszczenie tej odmy. Mam pytanie, czy mam odkręcać ten cały separator czy obejdzie się bez demontarzu?



fredy1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 10:16
Lokalizacja: Wielkopolskie

Post autor: fredy1 » ndz lut 11, 2007 15:58

panowie zeby nie byc goloslownym wrzucam fotki zdjalem filter powietrza i zalaczam zdjecia pomozcie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



trzeci.p
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 14:28
Lokalizacja: Rawa Maz

Post autor: trzeci.p » ndz lut 11, 2007 16:08

Dokładnie tak jak u mnie. Olej wywaliło przez czujnik ciśnienia oleju. Zobacz sobie ile oleju jest w gumce osłaniającej ten czujnik. Wyciągnij bagnet i zobacz czy nie jest cały zaolejony,jeśli tak to przez bagnet też się lało. 1,5 roku temu myślałem że to zimering na wale korbowym bo pasek rozrządu był cały zaolejony i pochlapal wszysto wokół. Pasek alternatora też był mokry olejem. Narobiłem sie z ojcem, wymieniłem dobry zimering, nalałem nowego oleju, odpaliłem a tam po chwili znowu się leje i chlapie. A to czujnik ciśnienia oleju za 10zł się spierniczył...



fredy1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 10:16
Lokalizacja: Wielkopolskie

Post autor: fredy1 » ndz lut 11, 2007 16:18

pojecia nie mam ktora to czesc:) jestem laikiem jesli chodzi o samochody mogłby ktos zedytowac to foto i wziac pokazac czy zaznaczyc?? ktora to czesc i gdzie to jest



trzeci.p
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 14:28
Lokalizacja: Rawa Maz

Post autor: trzeci.p » ndz lut 11, 2007 17:52

Kurde nie moge wyjąć tej odmy. Odkręciłem dwie śrubki które to trzymały ale za chiny nie chce wyjść. Kręce tym plastikiem w koło ale coś go trzyma i nie moge tego wymontować. Ratunnnku!!! Bo ciemno się robi!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości