co to za kostka w słupku?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

przemo251
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn gru 11, 2006 13:11
Lokalizacja: Wrocław/Kluczbork/Częstochowa
Kontakt:

co to za kostka w słupku?

Post autor: przemo251 » sob lut 10, 2007 17:38

podłączam podgrzewane lusterka i nie wiem jak przełożyć kable przez słupek do drzwi, bo w słupku jest jakaś biała okrągła wkręcana kostka z kilkoma pinami. Czy mam się po prostu w nią wpiąć i kabel dalej przeprowadzić do lusterka? Czy ktoś coś takiego robił?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lut 10, 2007 18:06

Nie robiłem ale tak by było elegancko. Na pewno w tym okrągłym wtyku są wolne miejsca. Złączki pasujące dostaniesz w sklepie. Podłączasz pod włącznik od grzania szyby, kabel biało zielony. Ale sprawdź bo może dochodzą do tej kostki kable gotowe (biały z plusem po włączeniu grzania szyby, a masa brązowy jakaś tam będzie obok) już podpięte pod włącznik, czasem instlacja jest mimo że odbiornika niema.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
darco2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: czw lis 25, 2004 14:54
Lokalizacja: Marzęcice
Kontakt:

Post autor: darco2 » sob lut 10, 2007 19:46

hmmm,to jest moze kostka od elektryki szyb??Mozesz zrobic fotke pogladowa


Był GOLF 3 GTI http://picasaweb.google.com/darco18/GolfSesja16062008
Był GOLF 3 MOVE 1,4 :D w bieli
Jest PASSAT B5 TDI AFN :)

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lut 10, 2007 20:00

Kostka jest zawsze taka sama jeśli tylko cokolwiek z elektryki jest w drzwiach. Czy to central, szyby, lusterka, lampki itd.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

greg

Post autor: greg » sob lut 10, 2007 21:23

okrągły wtyk - pikna sprawa. Trza końcóweczki i będdzie jak w orginale



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » sob lut 10, 2007 21:25

dokładnie jest mase zaślepinych otworków którędy można poprowadzic przewody np do głosników itp



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob lut 10, 2007 23:56

tam gdzie masz wolne przejscie przez wtyk przewierc wiertłem 3 mm i kabelki przejdą bez problemu



greg

Post autor: greg » ndz lut 11, 2007 00:14

miś fazi, cztś ty oszalał, będzie trza odpiąć kostkę to będzi ekable ciął? tak to 2 żeńskie 2 męskie i masz rozwiązane



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » ndz lut 11, 2007 20:10

greg pisze:miś fazi, cztś ty oszalał, będzie trza odpiąć kostkę to będzi ekable ciął? tak to 2 żeńskie 2 męskie i masz rozwiązane
nie dwa ale co najmniej trzy do lusterek , o ile nie montuje jeszcze podgrzewania, a kiedy ma rozpinać ten wtyk na słupku , chyba podczas wymiany drzwi , to wtedy ciachnie kabelki a potem polutuje , u mnie w ASO jeden kabelek z końcówką do podlutowania kosztuje 7 złociszy :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości