[MK3] Elektryczne szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

budzyn
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: ndz sie 28, 2005 10:31
Lokalizacja: [NDZ] Działdowo

Post autor: budzyn » śr paź 04, 2006 16:23

Tak akumulator wymieniałem 3 miesiące temu ale i wcześniej nie chodziło to poprawnie. N ie chciałbym znów odłączać klem bo pokasuja mi się wszystkie dane.

Jak zaprogramować, żeby automatycznie sie zamykały?? Bo wedgług opisów nic sie nie zmienia. Nadmienię, że otwierają się automatycznie



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » śr paź 04, 2006 16:27

budzyn pisze:Jak zaprogramować, żeby automatycznie sie zamykały?? Bo wedgług opisów nic sie nie zmienia. Nadmienię, że otwierają się automatycznie
Szyby trzeba programowac tylko po odlaczaniu aku. Jesli wg opisow nic Ci nie daje to znaczy ze na 99%masz cos walniete ze sterownikiem i programowanie Ci nic nie da chocbys 100 razy je robil...



djmathew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:06
Lokalizacja: SIEDLCE
Kontakt:

Post autor: djmathew » sob lut 10, 2007 00:28

Mam nastepujacy problem. Przekladalem szyby elektryczne z golfa do golfa. Razem z cala instalacja, bezpiecznikiem itd. W pierwszym golfie przed wyjeciem dzialalo domykanie jak nacisnalem przycisk do gory. Po przelozeniu tylko odpadaja na dol. No i nie moge zaprogramowac. Moze robie cos nie tak. Zdjac kleme, zalozyc, wsiasc do samochodu, zamknac drzwi, wlaczyc zaplon i co dalej? Na ile zdjac kleme?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lut 10, 2007 09:57

To nie jest kwestia programowania w ty przypadku. Programowanie dotyczy takich funkcji jak opuszczanie czy podnoszenie do końca po jednym nieco dłuzszym naciśnięciu przycisku. Coś nie łączy i tyle.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 345 gości