Potrzebuje rozmiar lozysk kol przednich do golfa 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Potrzebuje rozmiar lozysk kol przednich do golfa 3

Post autor: maverik » pn lut 05, 2007 23:20

Witam
potrzebuje rozmiaru lozysk kol przednich
interesuje mnie konkretna "cyferka", moze jak ktos zmianial to spisal
prosze tylko nie pisac mi o zestawach naprawczych lub oryginalnych poniewaz chce kupic same lozyska i ewentualne uszczelniacze a w sklepie musze podac konkretny rozmiar a nie marke samochodu

prosze tez o rade jakie lozyska polecacie firmowe lub nie
te ktore kupie w sklepie vw
i czy warto inwestowac w powiedzmy produkt made in poland (napewno nie chce chinskiego badziewia kupilem je wlasnie ostatnio z koniecznosci-awaria- i jezdzilem jakis miesiac bo sie rozsypalo)
za odpowiedzi dziekuje
Ostatnio zmieniony wt lut 06, 2007 00:37 przez maverik, łącznie zmieniany 1 raz.



piter13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 20:02
Kontakt:

Post autor: piter13 » pn lut 05, 2007 23:32

kurde numeru nie znam mam stare łozysko w garazu bym musiał zobaczyc, a co do łozysk to zainwestuj w dobre niemieckie łozyska np optimal ,skf, nie kupuj naszych polskich bo bedziesz robił dwa razy ,było duzo postów o tym to zobacz jakie polecają a które nie. :bigok:



Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: tomekzabrze » pn lut 05, 2007 23:49

maverik, skoro chcesz taniej do z plasteliny sobie zrob.......a tak na powaznie to kup firmowy zestaw skf fag czy ruville a nie kombinuj ........ kupiles pewnie co snajtanszego w sklepie a teraz sie dziwisz ze ci sie rozsypalo...... a moze nawet zle zalozyles.....

[ Dodano: 05 Lut 2007 22:49 ]
patrzac po tym jak kombinujesz na pewno sam to zmienilas i wbijales mlotkiem:)



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » wt lut 06, 2007 00:09

tomek zabrze
dziekuje ci za pomoc i licze ze nie bedziesz juz wypowiadal sie w moim poscie



Awatar użytkownika
GSOWIEC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: wt sty 17, 2006 23:30
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: GSOWIEC » wt lut 06, 2007 10:25

maverik, każdy powie Ci to samo, jeśli chcesz zapomnieć o buczących łożyskach, zainwestuj w jakość. Ja polecam SKF'y.

pozdrawiam!



michal_777
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: wt lis 15, 2005 20:52
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:

Post autor: michal_777 » wt lut 06, 2007 12:02

Witam
Za to co powiem to pewno posypia sie gromy na mnie ale coz...
Polskie łożyska sa wbrew pozoza bardzo dobre (nie wie mczemu wszyscy mysle ze polskie sie zaraz sypnie a np skf bedzie na lata) Fakt ze tych "lepszych" (czyt drozszych) firm sa moze i lepsze ale bez przesady.... Cała tejemnica w długowiecznosci łożysk kól kryje sie w ich montarzu... 70% sukcesu to prawidłowy montarz... Sam mam na tyle w golfie polskie łózyska, zrobilem na nich juz dokladnie 49 tyś i nic sie nei dzieje... Jesli ktos za mocno skreci albo nie nasmaruje odpowiedzio to nawet SKF "wymieknie" po paruset kilometrach...
Pozdrawiam....

Ps. Rzeby nie bylo, nie sprzedaje polskich łozysk, nie mam zadnego sklepu itp... :bigok:



piter13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 20:02
Kontakt:

Post autor: piter13 » wt lut 06, 2007 12:19

michal_777 pisze:Cała tejemnica w długowiecznosci łożysk kól kryje sie w ich montarzu... 70% sukcesu to prawidłowy montarz...
w tym masz racje nikt za to cie nie skrytykuje , wiadomo prawidłowy montaz to podstawa! ale co firmowe to firmowe :jezor:



Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: tomekzabrze » wt lut 06, 2007 12:46

michal_777, masz 100% racji ale zostawice go, on za przeproszenime jakby mogl to by se z g***** te łozyska wsadzil byle bylo taniej i wiecje rzezbic ..... jak ktos idzie to sklepu i mowi poprosze najtansze co macie i sam w stodole mlotkiem wbija a potem ma pretensje ze mu padlo to szkoda gadac



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » wt lut 06, 2007 18:49

tomekzabrze
powiem ci ze zaskakujesz mnie swoimi wypowiedziami
nie znasz mnie a wypisujesz tu jakies bzdury
zastanow sie chwile czlowieku nad tym co piszesz i czytaj co pisza inni a w szczegolnosci ja
skup sie teraz
DZIEKUJE CI ZA WYPOWIEDZI W TYM TEMACIE, I ZDROWIA CI ZYCZE

a co do tematu rozmowy
panowie wedlug mnie macie 100% racje
polskie wcale nie znaczy gorsze, dzis np dzwonilem do intercars i pan powiedzial jasno, polskie lzoyska ktore maja aktualnie w sklepie moga smialo konkurowac z niemieckimi , a cena jest zblizona tak wiec wybor pozostawiam kupujacym
wszystkim serdecznie dziekuje za pomoc



Awatar użytkownika
koonrad
majster ulepszacz
majster ulepszacz
Posty: 1048
Rejestracja: czw cze 22, 2006 22:26
Lokalizacja: BełchatóVW
Kontakt:

Post autor: koonrad » wt lut 06, 2007 19:09

gadałem dziś ze znajomym co ostatnio zmieniał łozyska u siebie w mk III i na łozyskach miał takie numery:
357 407 625

pozdrawiam i mam nadzieję że to to


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175064][img]http://img150.imageshack.us/img150/416/clipboard01do1.jpg[/img][/url]

przema17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw lut 01, 2007 12:10
Lokalizacja: woj.lubelskie
Kontakt:

Post autor: przema17 » śr lut 07, 2007 14:58

Witam podaje informacje dot łożyska:średnica wewn 40mm średnica zewn 72mm szerokość 37mm ciężar 0,742kg :grrr:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 423 gości