Tylna Klapa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kinek86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: śr lis 29, 2006 13:25
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Tylna Klapa

Post autor: kinek86 » sob lut 03, 2007 14:30

mam taki problem ze nie moge otworzyc bagaznika z tylu kluczykiem poniewaz wogole nie chce wejsc do zamka tylko troche i dalej jakby cos go blokowalo.mam tak odkad kupilem golfa ale na szczescie mam centralny i klapa otwiera sie z centralki.ale czemu tak jest z tym kluczykiem??


Krzysiek

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » sob lut 03, 2007 14:36

Miałem to samo zamki sie zastały jak się ma centralny, od kierowcy tak samo. Psikałem WD z całe opakowanie i nic. Kupiłem Gerwazy w spreju do zamków i tylny o dziwo sie rozruszał- wszedł kluczyk i działa ( wcześniej kluczyk wchodził na 1/3 długości ). ale zamka kierowcy nie dał rady. jak rozebrałęm benbenek to zauważyłęm ze od groma szlamu a zapadki musiałęm wybijać cenkim gwożdziem i młotkiem bo tak się zastały po 2 latach nieużywania. Po przetarciu ich papierem ściernym i wymoczeniu wszystkiego w nafcie jest super :bigok: Ale tylny rozruszałem płynem Gerwazy- inne nie dawały rady, ale posłuchałem sie kolegi i chociaz tam dał- w drzwiach by nie dał bo tam młotek ledwo dawał radę :grin: Wg mnie warto czasamo pokrecić kluczykiem i psiknąć co nieco na rozruszanie :food:



Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » sob lut 03, 2007 14:44

kinek86, ze tak zapytam odskakujac od tematu, masz fabryczny centralny w klapie czy dorabiany?



Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Ross » sob lut 03, 2007 14:50

wyjmij zamek najlepiej, rozbebesz go i pooczyszczaj z syfu, psiknij jakimś WD czy czymś podobnym, potem troszke smaru i bedzie jak nowe, nic innego raczej sie mogło z nim stać.


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

kinek86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: śr lis 29, 2006 13:25
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: kinek86 » sob lut 03, 2007 17:07

tak mam fabryczny centralny


Krzysiek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości