Wspomaganie ;0

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Krisu84
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pt maja 05, 2006 22:15
Lokalizacja: JAWORZNO

Wspomaganie ;0

Post autor: Krisu84 » sob lut 03, 2007 00:39

Witam po raz kolejny wymienilem przewod wspomagania i jak sie okazalo jest jeszcze jeden problem na fotce widac czesc obok weza z ktorej po odpaleniu wylewa sie plyn i teraz pyt. czy to jest jakas cala czesc czy tam jest jakas uszczelka? (zaznaczone czerwonym kolkiem ) prosze o szybka pomoc bo powoli mam dosyc tego ppojazdu :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

Post autor: wojtek_sari » sob lut 03, 2007 01:50

Krisu84, z tego co mi wiadomo to jest tam poprostu na koncu przewodu zaciskana koncowka. Byc może fabrycznie daja tam jakas mase uszczelniajaca ale watpie... Mysle ze raczej nic z tym nie zrobisz chyba ze dokladnie wyczyscic i jakim naprawde dobrym elastycznym klejem dwuskladnikowym to obklejic do okola. Bo silikon raczej nie wytrzyma cisnienia:( Spr jeszcze dosisnac to obwodke do przewodu moze cos powstrzymasz! Powodzenia!! :bigok:


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

Awatar użytkownika
t-tas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 23:48
Lokalizacja: Brzezia Łąka-Wrocław
Kontakt:

Post autor: t-tas » sob lut 03, 2007 03:00

jak kiedyś zregenerowałem kumplowi pompę wspomy to też mu w tym miejscu rurka nie wytrzymywała-ale u niego się urwała ta końcówka-dobry spawacz ładnie to obspawa migomatem i będzie git, można też spróbować gazowo


mk1- wycofany ze służby- stoi jak ikarusy w kącie zajezdni
PASSAT- silnik- dół PF, reszta 2E powered by BLOS - nadal w służbie

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 412 gości