Centralny pneumatyczny przestal dzialac

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

GT1.8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 01, 2007 18:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Centralny pneumatyczny przestal dzialac

Post autor: GT1.8 » sob sty 27, 2007 16:58

szukam kogos kto pomoze mi zamontowac alarm LP URZ0222 W MOIM MK3 !!!
i mam jeszcze jeden problem odnosnie centralnego-mam pneumatyczny i cos mi przestal dzialac:( dodam ze niejest on na pilot,teraz gdy wkladam kluczy w drzwi to otwieraja sie tylko moje drzwi,a wczesniej wszystkie tzn.dwoje drzwi,bagaznik i klapka od wlewu.natomiast gdy mam otwarty szyber i zamykam samochod kluczem szyberdach sie zamyka wiec chyba wszystko z bezpiecznikami ok:( czy mieliscie kiedys w swoich goferach taki problem??moze kupic centralny elektryczny??ale jak podlaczyc wlew paliwa i klape??a moze kupic pompke??
prosze was o pomoc!!! moj gg 8667667 lub kom 694428968 .
bede wdzieczny za pomoc .
Tomek Obrazek
Ostatnio zmieniony sob sty 27, 2007 20:35 przez GT1.8, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
JayT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 715
Rejestracja: sob mar 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Zbąszynek (FSW)
Kontakt:

Re: POMOCY CHLOPAKI-CENTRALNY MI PADŁ:(

Post autor: JayT » sob sty 27, 2007 18:11

GT1.8 pisze:teraz gdy wkladam kluczy w drzwi to otwieraja sie tylko moje drzwi,a wczesniej wszystkie tzn.dwoje drzwi,bagaznik i klapka od wlewu.natomiast gdy mam otwarty szyber i zamykam samochod kluczem szyberdach sie zamyka
Wygląda na to, że zamek nie przekazuje impulsu "otwórz" (otwiera tylko drzwi od kierowcy), natomiast podaje impuls "zamknij" (zamyka wszystko) - zgadza się?
Jeśli tak jest, to pompkę masz raczej sprawną i układ raczej szczelny. Wina leży chyba po stronie elektryki - zielony przewód to "otwórz" a szary to "zamknij" - warto sprawdzić miernikiem, czy przy otwieraniu kluczykiem pojawia się napięcie na zielonym przewodzie (sprawdzić możesz np. w bagażniku, przy pompce). Sprawdź i daj znać.


Moje VWozidło spala średnio: Obrazek i Obrazek

Martino81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt lis 29, 2005 12:12
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Martino81 » ndz sty 28, 2007 00:03

montowałem ostatnio ten alarm u siebie więc truknij do mnie na gg to coś wymyslimy.



GT1.8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 01, 2007 18:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Post autor: GT1.8 » ndz sty 28, 2007 12:22

dzieki,sproboje z tymi kabelkami ale teraz jest troszke za zimno a garazu niemam:(
a jest mozliwe ze pekły styki przy wkładce w drzwiach??
pozdrawiam all


http://www.otwieramy.pl/?p=25514

Awatar użytkownika
JayT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 715
Rejestracja: sob mar 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Zbąszynek (FSW)
Kontakt:

Post autor: JayT » ndz sty 28, 2007 12:30

GT1.8 pisze:a jest mozliwe ze pekły styki przy wkładce w drzwiach??
Jasne, kabelki czasem lubią sobie pęknąć :chytry: - ale nim cos rozmontujesz najpierw sprawdź napięcie na zielonym i szarym, to pomoże zdiagnozować lepiej problem i zaoszczędzi niepotrzebnej pracy.


Moje VWozidło spala średnio: Obrazek i Obrazek

GT1.8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 01, 2007 18:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Post autor: GT1.8 » ndz sty 28, 2007 17:15

OKI.
dzieki za rade sprawdze najpierw przewody a pozniej pomyslimy co dalej,dodoam tylko ze zauwazylem mała korozje na ukladzie scalonym w pompce:(mozliwe ze trzeba poczyscic cala plytke,naszczescie wujek ma preparaty do tego bo ma salon napraw rtv;d oki dam znac jak cos odkryje!!!


http://www.otwieramy.pl/?p=25514

Awatar użytkownika
JayT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 715
Rejestracja: sob mar 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Zbąszynek (FSW)
Kontakt:

Post autor: JayT » ndz sty 28, 2007 20:25

GT1.8 pisze:zauwazylem mała korozje na ukladzie scalonym w pompce:(mozliwe ze trzeba poczyscic cala plytke
To zmienia postać rzeczy... Może się okazać, że np. leje Ci się woda do bagażnika i zalała pompkę powodując jej uszkodzenie. Pompka wprawdzie powinna być dobrze zabezpieczona (u mnie jest w takim styropianowym opakowaniu) - ale raczej w 100% wodoszczelne to nie jest. Woda najczęściej wlewa się przez uszczelki tylnych lamp albo wężyk od szyberdachu - sprawdź, czy po deszczu przypadkiem nie masz wilgotno w bagażniku. Piszę o tym dlatego, że gdybyś przypadkiem wymienił/naprawił pompkę - załatwi ją kolejna ulewa. Mimo wszystko - sprawdź najpierw napięcie wg mojej wcześniejszej porady.


Moje VWozidło spala średnio: Obrazek i Obrazek

Awatar użytkownika
miki15
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 27, 2006 22:51
Lokalizacja: Mińsk maz
Kontakt:

Post autor: miki15 » ndz sty 28, 2007 23:26

szukam kogos kto pomoze mi zamontowac alarm LP URZ0222 W MOIM MK3 !!!
zobacz tutaj http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... eumatyczny



GT1.8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 01, 2007 18:26
Lokalizacja: KATOWICE
Kontakt:

Post autor: GT1.8 » czw lut 01, 2007 12:00

HEJ,
dzisiaj otwarlem ta pompke i jest tam taki styk ze sprezynka,i sprawa ma sie tak ze jesli go rozwarlem pompka dzialala jak nalezy tzn otwarlo mi drzwi ale niezamklo poniewaz do zamykania jest tam znowu inny styk a do niego juz sie niedostalem!
ale z tego co wnioskuje to pompka dziala prawidlowo,z wezykami raczej tez wszystko oki wiec teraz pozostaje mi sciagnac tapicerke z drzwi od kierowcy i sprawdzic te kabelki tzn"zielony i szary" byc moze sie ktorys zlamal?ale czy od strony pasazera tez moge otworzyc wszystkie drzwi??probowalem i niedziala,moze dlatego ze w dzrzwiach kierowcy jest ten glowny przelacznik odpowiedzialny za to wszystko??!!teraz tylko glowie sie jak sciagnac tapicerke??musze odkrecac glosnik??klamke wew.??korbke od szyby napewno!! :) jak dojde co mu dolega dam znac i razem cos wykombinujemy!
pozdrawiam


http://www.otwieramy.pl/?p=25514

Awatar użytkownika
misiekemeryt160
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: pn sty 29, 2007 15:21
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: misiekemeryt160 » czw lut 01, 2007 12:40

z pneumatycznymi centralnymi są w zimę czasem problemy.Pod wpływem zimna powietrze zmniejsza swoja objętośc i lipa sie robi :) dlatego tych zamków już się nie stosuje. może Ty akurat tez masz ten przypadek


Zrozumiałem co to samochód gdy kupiłem HONDE....

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » czw lut 01, 2007 14:59

misiekemeryt160 pisze:Pod wpływem zimna powietrze zmniejsza swoja objętośc i lipa sie robi
Co z tego ze powietrze zmniesza objetosc ? Pompka pomuje az uzyska odpowiednie cisnienie.



Awatar użytkownika
darco2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: czw lis 25, 2004 14:54
Lokalizacja: Marzęcice
Kontakt:

Post autor: darco2 » czw lut 01, 2007 16:08

Sorki ze tu pisze,ale mam tez problem z centralnym.Padlo sterowanie z pilota.Z kluczyka dziala centralny ale pilociki nie dzialaja.Mam orginal vw wszystko.Gdzie szukac przyczyny.Jest od tego jakas centralka.Baterie mam nowe no i nie mozliwe ze padly odrazu 2 piloty.


Był GOLF 3 GTI http://picasaweb.google.com/darco18/GolfSesja16062008
Był GOLF 3 MOVE 1,4 :D w bieli
Jest PASSAT B5 TDI AFN :)

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » czw lut 01, 2007 16:12

darco2, rok produkcji to: ???

[ Dodano: Czw Lut 01, 2007 15:19 ]
A najlepiej rok modelowy...



Awatar użytkownika
darco2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: czw lis 25, 2004 14:54
Lokalizacja: Marzęcice
Kontakt:

Post autor: darco2 » czw lut 01, 2007 16:25

rok 92


Był GOLF 3 GTI http://picasaweb.google.com/darco18/GolfSesja16062008
Był GOLF 3 MOVE 1,4 :D w bieli
Jest PASSAT B5 TDI AFN :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości