Problem z silnikiem podczas wciskania peadłu gazu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maxtczew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:55
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Problem z silnikiem podczas wciskania peadłu gazu

Post autor: maxtczew » czw lut 01, 2007 00:01

Witam
Mam golfa 1,3 na wtrysku z instalacją gazowa.
Podczas odpalania samochodu, cos mi strzeliło w samochodzie. Po tym wystrzale mialem problem by go odpalić, po chwili sie udało. Jednak mam teraz tylko wolne obroty, po dodaniu gazu samochod raptownie gasł. (wszytko to sie dzało na benzynie) Jak przełączyłem na gaz to wogole zadej reakcji, nawet na wolnych nie chce trzymać jak to miało miejsce na benzynie. Mozecie mi doradzić co to moze być?? od czego zacząć by odnaleźć przyczyne takiego wadliwego działania samochodu?? Bede wdzeczny za jakąś wskazowke :)

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

Post autor: AD6 » czw lut 01, 2007 00:11

Może strzelił w filtr powietrza i załatwił ci przepływomierz czy ty masz silnik na pełnym wtrysku ??
Ostatnio zmieniony czw lut 01, 2007 00:13 przez AD6, łącznie zmieniany 1 raz.


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lut 01, 2007 00:13

Jeśli nie pali też na gazie to zrobiło ci dziurę w dolocie i jej poszukaj. Przepływka nic niema do pracy na gazie.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

krzys
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pt lut 04, 2005 10:19
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: krzys » czw lut 01, 2007 09:05

jeśli nie miałeś zabezpieczonego opaską dojścia odmy to sprawdź bo to często wypadajak strzeli, jeśli nie to módl się i szukaj jakiegoś innego lewego powietrza czyli dziur itp i obys znalazł
powodzenia



maxtczew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 11:55
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Post autor: maxtczew » pt lut 09, 2007 00:01

Kurcze. Okazalo sie, ze jak mi kiedys walnal przeplywomierz bo byl wybuch to kolesie zalozyli mi za przepływomierzem specjalne zabezpieczenie by w razie wybuchu nie rozwalilo mi go. Jak mi sie cofnelo, to z tego zabepieczenia guma spadla i jak wciskalem gaz to sie dusil . Kurcze, a jusz z mechanikiem bylem umowiony, przynajmiej zaoszczedzilem kaske he he :)

Dzieki za pomoc :)

Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 310 gości