Kluczyk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adrian1i
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 28, 2006 13:38
Lokalizacja: lublin

Kluczyk

Post autor: adrian1i » śr sty 24, 2007 21:54

Czesc!! Mam pytanie, a mianowicie: od tego roku pewna firma ubezpieczeniowa wymaga aby podac czy kluczyki do samochodu sa orginalne czy dorabiane, i tu moje pytanie po czym to poznac, sam posiadam jeden kluczyk, golf byl sprowadzany. Czy orginalne kluczyki maja jakies oznaczenia?



greg

Post autor: greg » czw sty 25, 2007 01:20

orginalne to orginalne, dorabiane jednak kapkę inaczej wyglądają. Jeśli masz orginalne to masz dwa? Ja mam np tylko jeden i tak podałem u ubezpieczyciela. Chcesz mieć drugi orginalny - do serwisu 230zł i masz nowy kluczyk (jeśli bez pilota)



Awatar użytkownika
KAFEL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: śr sty 24, 2007 03:49
Lokalizacja: slough

kluczyk

Post autor: KAFEL » czw sty 25, 2007 01:32

wlasnie lepiej nie kombinowac z dorabianiem na wlasna reke lepiej niech sie tym serwis zajmie bo potem firma moze miec problem z wyplaceniem odszkodowania i lepiej zrobic sobie przeglaad zabezpieczen to jakies 60 zl w serwisie ale jak ci cos zawina to przynajmniej masz dokument ze wszystko bylo ok immob. itd. Obrazek



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Re: Kluczyk

Post autor: kiss » czw sty 25, 2007 01:50

adrian1i pisze:Czesc!! Mam pytanie, a mianowicie: od tego roku pewna firma ubezpieczeniowa wymaga aby podac czy kluczyki do samochodu sa orginalne czy dorabiane, i tu moje pytanie po czym to poznac, sam posiadam jeden kluczyk, golf byl sprowadzany. Czy orginalne kluczyki maja jakies oznaczenia?
tu masz oryginalny komplet kluczy. Na tej plastikowej metce są jakieś numery.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 439 gości