Jednak nie jest idealny- problem z elektrykom !!!!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł
GOLFOLOT
GOLFOLOT
Posty: 64
Rejestracja: śr sty 24, 2007 16:35
Lokalizacja: Koszalin

Jednak nie jest idealny- problem z elektrykom !!!!!!!!!

Post autor: Paweł » śr sty 24, 2007 17:16

Jednak nie jest idealny- problem z elektrykom!!!!!!!!!(oszalała)

Witam wszystkich!!!!!! :pub:
Mam mały problem od kilku dni jestem szczęśliwym (to się okaże :D ) posiadaczem golfa III (pierwszy własny samochód :grin: ), gdy go kupowałem wszystko było ok, wiadomo wszystkie wady wyjdą jak już się dojedzie do domu i na spokojnie wszystko się obejrzy. No i właśnie dzisiaj znalazłem jedna ukryta wadę a mianowicie jak otwierałem dzisiaj auto(ma centralny zamek) to otworzyły mi się trzy szyby bo są elektryczne potem nie mogłem ich zamknąć dopiero jak odpaliłem silnik to się zamknęły (zwykle wystarcza kluczyk w stacyjce), i przyciski od tylnych drzwi się podświetliły a jak włączyłem postojówki to deska i wszystkie przyciski się podświetliły a z kolei podświetlenie od tylnych przygasło, szyberdach tez raz chodzi raz nie jak naciskam przycisk to podświetlenie przygasa i jest takie stukniecie i albo się otworzy albo nie jak ktoś wie o co chodzi to proszę o jakąś poradę
pozdrawiam



PAWEL89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: pn cze 05, 2006 21:32
Lokalizacja: Biskupiec NOL...
Kontakt:

Post autor: PAWEL89 » śr sty 24, 2007 17:21

z tym szyberdachem to może mase gubi albo sprawdź na stykach
Ze przygasa oświetlenie to normalne (chyba że całkiem gaśnie) może podładuj aku


[img]http://img180.imageshack.us/img180/7369/new1wj9.gif[/img]

pawel3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: śr sty 10, 2007 15:56
Lokalizacja: WOLBROM

Post autor: pawel3 » śr sty 24, 2007 17:54

to że otwierają się szyby zależy od tego jak daleko przekręcisz kluczyk,bo szyby z tego co napisałeś masz z domykaniem w kluczyku,czyli tak samo możesz je wszystkie kluczykiem zamknąć jeśli dłużej go przytrzymasz przy zamykaniu.natomiast żeby zamknąć je gdy już jestes w srodku to kluczyk trzeba przekręcić aż zapalą się kontrolki. to że zaświeca się podświetlenie zegarów i przycisków zamykania szyb gdy właczysz postojówki to normalne,bo tak własnie jes,a przygasają gdy dochodzi jakiś inny włączany gadżet. a szyber to chyba Ci się przycina albo coś nie łączy.



Awatar użytkownika
Paweł
GOLFOLOT
GOLFOLOT
Posty: 64
Rejestracja: śr sty 24, 2007 16:35
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Paweł » śr sty 24, 2007 19:43

Rzeczywiście masz racje kluczyk dosyć długo trzymałem dzięki Pzdr !!!


[img][url=http://img154.imageshack.us/my.php?image=dsc03000azzzzqf7.png][img]http://img154.imageshack.us/img154/6006/dsc03000azzzzqf7.th.png[/img][/url][/img]

Awatar użytkownika
klawi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 24, 2007 01:41
Lokalizacja: 100km do wawy 100 do olsztyna
Kontakt:

Post autor: klawi » śr sty 24, 2007 23:13

Paweł pisze:Jednak nie jest idealny
żaden samochód nie jest idealny :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości