ssanie wodne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jogi25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob gru 30, 2006 13:28
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

ssanie wodne

Post autor: jogi25 » wt sty 23, 2007 21:28

pytanko mam gaznik pierburg2e w silniczku 1,6 silnik jest od golfa 2 czy mozna ominac ssanie wodne i podlaczyc do tego ciegna co jest od ssania linke Pliz o szybkie odpo

[ Dodano: 23 Sty 2007 20:30 ]
aha jeszcze jedno jaka guma ma isc pod gaznik pierburg2E bo w sklepie powiedzial koles zebym wymontowql kolektor i przyniusl z gaznikeim to dopasuje tylko wez i odkrec kolektor :/



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » wt sty 23, 2007 21:42

jogi25 pisze:aha jeszcze jedno jaka guma ma isc pod gaznik pierburg2E bo w sklepie powiedzial koles zebym wymontowql kolektor i przyniusl z gaznikeim to dopasuje tylko wez i odkrec kolektor :/
wystarczy sam gażnik jak już
co do przerobienia ssania na reczne to jest to mozliwe ale jest z tym duzo roboty, trzeba zamontować podobny mechanizm (a wymontować całe ssanie sterowane wodą - tą obudowę) jak na ciegno od przyspieszania/gazu, przedzej dostaniesz nową sprezynę bimetalową


:-k ...

Awatar użytkownika
jogi25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob gru 30, 2006 13:28
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

Post autor: jogi25 » wt sty 23, 2007 21:48

ja mam linke bo to byl kiedys silnik 1,3 a teraz wstawilem silnik od golfa 2 1,6 tylko mechanik powiedzial ze lepiej podlaczyc gaznik od glfa 2 tylko ze od silnika 1,3

[ Dodano: 23 Sty 2007 20:59 ]
moze inaczej mechanik zauwazyl ze nie ma jak podlaczyc obiegu wody i ze najlepiej to wstawic gaznik od 1.3 a ja wpadlem na pomysl zeby podlaczyc linke do przepustnicy bo mam taka ktora zostala po starym silniku co ty na to? wyda czy raczej nie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 225 gości