cos nie tak ze skrzynia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

muminek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 20, 2007 00:03
Lokalizacja: anglia
Kontakt:

cos nie tak ze skrzynia

Post autor: muminek23 » sob sty 20, 2007 21:03

witam ma ktos moze instrukcje obslugi do toledo 92 albo do golfa pewnie podobnie bedzie mam dziwne stukanie i skrzypienie jak wciskam sprzeglo w czasie jazdy przy zmianie biegow najprawdopodobniej malo oleju albo juz wogole nie ma .dzisiaj wymienilem sworzen przy lewym kole i dalej puka znajomy ptatrzal na biegu bujal troche autem i mowil ze luzy w skrzyni ale teraz nie wiem czy jak doleje oleju to przestanie stukac czy do remontu skrzynia
prosze o pomoc pozdrawiam



KUBEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn maja 22, 2006 21:36
Lokalizacja: PSZCZYNA

Post autor: KUBEK » sob sty 20, 2007 21:25

moim zdaniem to nie skrzynia raczej coś z poduszkami silnika i skrzyni. Opisz dokładniej ojawy (kiedy i jakidźwięk, pojedyńczy czy może dłużej się utrzymuje)



muminek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 20, 2007 00:03
Lokalizacja: anglia
Kontakt:

Post autor: muminek23 » sob sty 20, 2007 21:31

nie wiem czy to silnik,ale wczesniej pukalo z prawej strony tam wymienilem tulejke w wachaczu i gra a dzisiaj zabralem sie do wymiany tulei z lewej strony i tulejka w pieknym stanie za to sworzen byl tragiczny,wiec wymienilem,myslalem ze to przez sworzen ale poskladalem wszystko do kupy jade a tu dalej pukanie tylko teraz doszlo do tego dziwne skrzyczenie jak wcisne sprzeglo przy zmianie biegow a pokanie czuje pod nogami i jest jedno pokniecie czasami jak wcisne sprzeglo nie poszczajac wogole gazu to nie puka,znajomy dzisiaj na biegu bujal autem patrzal na skrzynie i stwierdzil ze luzy sa,albo malo oleju



KUBEK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pn maja 22, 2006 21:36
Lokalizacja: PSZCZYNA

Post autor: KUBEK » ndz sty 21, 2007 21:26

a nie tuszałeś czasem poduszek silnika zdarzało mi się żę ktoś przyjechał z niedokręconą poduchą z podobnymi objawami a co do luzów w skrzyni to coś zciemniał do przy takim sprawdzaniu nie jest w stanie tego stwierdzić (nadnierne luzy są słyszalne na wolnych obrotach i ssą to metaliczne i częste stuki). Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 391 gości