Jaki zestaw do alarmu i centralnego zamka?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

niunioit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lip 19, 2006 21:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Jaki zestaw do alarmu i centralnego zamka?

Post autor: niunioit » sob sty 20, 2007 14:58

Witam! :bigok:
Z gory dziekuje za pomoc i odpowiedzi. :pub:
Chciałem zrobic taki myk w moim golferze mk3.
Mam centralny zamek i alarm (taki ze jak sie wlaczy to tzreba z kluczykiem leciec go wylaczyc:)).A chciałem sobie zrobic zeby miec i alarm i centralny zamek na pilota. Co musze kupic? Silownikow nie potrzebuje tylko co?.... :hmm: Najlepiej na allegro jakis zestaw bym kupil bo jest wiele,ale nie chce zlego kupic i niepotrzebnego.
Zaloze go sam?Bo jestem elektronikiem ale nie samochodowym.I jak to zalozyc? :kac:
Dziekuje i pozdrawiam!
:okej:



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob sty 20, 2007 15:23

to kup centralke alarmu z dwoma pilotami cena około 100 zl ona ma wyjscie na centralny , fajnie jak byś kupił taką co ma sterowanie centralnego plusem bo jak będzie miała sterowanie minusem to potrzebne Ci będą jeszcze dwa przekażniki dodatkowo zeby odwrócic napięcie z minusa na plus , potem tamten alarm zdemontuj i wsadz ten nowy instrukcje będziesz miał w komplecie ale jak jesteś elektronikiem to nie ma problemu



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob sty 20, 2007 15:23

Obrazek
to jest podstawowa rozpiska. Dowolny alarm z obsługa centralnego i komfortem (jeśli masz szyby i dach elektryczne). Możesz spokojnie kierować się urodą pilotów, bo jakość wszystkich tanich masowo sprzedawanych na allegro jest podobna.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » sob sty 20, 2007 15:27

osobiscie polecam :

http://moto.allegro.pl/item157750457_ma ... _hit_.html

mam ten alarm u siebie!
jezeli masz fabryczny zamek centralny to takie cos jest idealne
u mnie dziala od ponad 1,5 roku i nie mam problemow

ten magicar jest tyle dobry ze ma bardzo rozbudowana opcje podlaczania centralnego zamka
do elektrycznych, pneumatychnych
mozesz ustawiac czas itp
koles co zaklada alarmy ( mnojemu kuzynowi zalozyl : http://moto.allegro.pl/item157275607_pr ... jniki.html )
tanszy i oczywiscie gorszy bo nie ma tylu opcji centralnego
ten pilot niby taki malutki ale nie poreczny i psuje sie te guziczki sie zacinaja i wogole nie polecam

z podlaczeniem nie powinienes miec problemu zwlaszczea ze teraz kazdy sprzedajacy dodaje rozpisek gdzie zlokalizowac kabelki a samochodzie

ja oczywicie jak robilem instalacje to nie podlaczaem odcieca zaplonu tak jak to jest w tych wskazowkach bo to by bylo zbyt proste
kazdy moze odlaczyc to to chce :)

co do innych alarmow sie nie wypowiadam bo nie orientuje sie az tak bardzo

a sa jeszcze jakeis safecar czy cos to jest to camo co magicar tylko pod inna nazwa :)



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » sob sty 20, 2007 15:36

budzio18 pisze:koles co zaklada alarmy ( mnojemu kuzynowi zalozyl : http://moto.allegro.pl/it...d_czujniki.html )
tanszy i oczywiscie gorszy bo nie ma tylu opcji centralnego
Obydwa te alarmy o których piszesz niczym sie nie rożnia, oprócz nazwy, magicar i freeway to to samo. A freeway ma takie same opcje centralnego co magicar.
I nie jest to alarm, tylko pseudoalarm....


Sprzedam; [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=178273][b]zestaw, mono-wtrysk, na przerobienie z gaźnika[/b][/url]

Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » sob sty 20, 2007 15:45

pseudoalarm?? mozesz rozwinac mysl??


nie sa te same bo koles ktory zaklada alarmy wie o co chodzi
wygladaja tak samo ale ....

poza tym nie wiem czy kolega wyda na alarm 500zl! zeby nie byl to pseudoalarm!

takze ja mu taki poelcilem bo wsumie na zlodzieja nie mam mocnych!!
jak bedzie mial zwinac auto to i tak to zrobi!!

takze wiesz.....



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » sob sty 20, 2007 15:57

budzio18, podróba alarmu, płytka drukowana namalowania w domu, elementy elektroniczne nie najlepszej jakości. Chodzi tez o niezawodność alarmu, moze i u Ciebie działa bezawaryjnie, ale nigdy nie wiadomo kiedy zacznie się psuć.
Ja tutaj wyrażam poprostu swoją opinie i nie namawia nikogo na alarm za 500zl. Bo swoją drogą to przesada kupować alarm za tyle.
Na allegro są inne alarmy warte uwagi, np Exus lub Elita.
Alarmy MagiCar są dobre bo są tanie.....


Sprzedam; [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=178273][b]zestaw, mono-wtrysk, na przerobienie z gaźnika[/b][/url]

Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » sob sty 20, 2007 19:52

pewnie masz racje

ja tam na mojego magica nie narzekam! :) ale to juz kolega niunioit zadecyduje co wybierze :)

wsumie 5 lat gwarancji to nie rok

(jak jakupowalem alearm to nie widzialem takich wynalazkow exus takze kupilem magicara)



niunioit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lip 19, 2006 21:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: niunioit » sob sty 20, 2007 23:40

DZIĘKI PANOWIE.EXUS NAWET 200 ZL KOSZTUJE TAKZE PEWNIE JEGO WYBIORE.DZIEKI WIELKIE ZA POMOC!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 344 gości