delikatne buczenie przy już lekkim nacisnięciu sprzęgła

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vwmadison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: czw mar 03, 2005 15:56
Lokalizacja: (ten swąd) - Łódź/Zgierz
Kontakt:

delikatne buczenie przy już lekkim nacisnięciu sprzęgła

Post autor: vwmadison » wt sty 16, 2007 19:53

przeczytałem 23 strony wpisując w wyszukiwarkę "sprzęgło" ale prosze o potwierdzenie. ( bo o buczeniu nikt nie pisał) .Czy naciskając delikatnie sprzęgło, tak,ze juz czuję,że zaczyna powoli wysprzęglać , czuje delikatne ale słyszalne buczenie w okolicach skrzyni biegów. Czy to już powoli pora na łożysko oporowe??czy może coś całkiem innego..hmm...Jakoś tak dopiero dziś usłyszałem na podwórku.....proszę o odpowiedzi :)


[size=150][color=blau][b]powered by VW greenpower[/b][/color][/size]

[size=167][color=red][b] mój golf - 19 lat w dobrym tonie......[/b][/color][/size]

Dominik107
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 20:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dominik107 » śr sty 17, 2007 00:16

Raczej to wyglada na lozysko chociaz u mnie bylo wymieniane a tez ostatnio tak slychac. A sprawdzales olej w skrzyni biegow?? :bigok:



Awatar użytkownika
vwmadison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: czw mar 03, 2005 15:56
Lokalizacja: (ten swąd) - Łódź/Zgierz
Kontakt:

Post autor: vwmadison » śr sty 17, 2007 20:09

oliwa jest bo wymieniana latem...Ale dziś rano odpalam naciskam i jakby tego buczenie nie było..na ciepłym silniku już jest trochę,ale znowu jak wróciłem z pracy to jakby znowu dzwięk ustał......... mozliwe,że jeszcze pojeżdzic sobie i moze się nasili ten dzwiek. dopiero wtedy szukac przyczyny....


[size=150][color=blau][b]powered by VW greenpower[/b][/color][/size]

[size=167][color=red][b] mój golf - 19 lat w dobrym tonie......[/b][/color][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 314 gości